reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Food Network z brytyjską koncesją Ofcomu

dodano: 2012-12-16 08:05 | aktualizacja: 2012-12-16 08:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: tvpolsat.info

Polsat Food Network Kanał Polsat Food Network, który nadaje od 22 listopada 2012 roku, emituje swój program na podstawie brytyjskiej koncesji wydanej przez Ofcom. To już trzecia stacja, którą Grupa Cyfrowy Polsat tworzy z zagranicznym partnerem i trzecia, która posiada brytyjską koncesję - informuje tvpolsat.info.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cyfrowy Polsat w swoim portfolio ma trzy kanały tworzone we współpracy z zagranicznym partnerem (Polsat JimJam, Polsat Food Network i Polsat Crime & Investigation Network), jednak tylko Polsat JimJam nadawany jest przez spółkę typu joint-venture. Jest to spółka Polsat JimJam Limited, w której Polsat posiada 50 procent udziałów, a druga połowa należy do JimJam CEE (Chello Zone). Z kolei Polsat Food Network i Polsat Crime & Investigation Network działają na podstawie umów o współpracy zawartych przez Grupę Cyfrowy Polsat, odpowiednio z Food Network EMEA (Scripps Networks Interactive) oraz A+E Networks UK.

Wszystkie kanały, które Polsat produkuje samodzielnie, posiadają polskie koncesje przyznane przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji (KRRiT). Stacje tworzone z partnerami mają koncesje od brytyjskiego Ofcomu.

Wykaz koncesji od Ofcomu dla kanałów Polsatu:

- nazwa zawarta w koncesji: Polsat Food Network (nadawca wymieniony w koncesji: Lightdragon Limited)
- nazwa zawarta w koncesji: CI Polsat (nadawca wymieniony w koncesji: AETN)
- nazwa zawarta w koncesji: Polsat JimJam (nadawca wymieniony w koncesji: Polsat JimJam Limited)

Warto wspomnieć, że brytyjską licencję na nadawanie posiadał nieistniejący już kanał Polsat Futbol (wraz ze stacjami serwisowymi), a początkowo na koncesji od brytyjskiego regulatora nadawał Polsat News (do czasu otrzymania polskiej).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...