reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wciąż ją kocham” w TVP1 w technologii HD

dodano: 2012-12-20 10:09 | aktualizacja: 2012-12-20 10:19
autor: Anita Dąbek | źródło: TVP

TVP1 HD TVP 1 HD Jedynka HD Telewizja Polska zaprasza wszystkich swoich widzów do korzystania z pełnych możliwości, jakie daje telewizja cyfrowa. W TVP1 HD można odbierać audycje w technologii wysokiej rozdzielczości, co nie jest możliwe przy odbiorze analogowym. Emisje cyfrowe umożliwiają również nadawanie dźwięku wielokanałowego oraz dodatkowych napisów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widzów, którzy chcieliby oglądać obraz o większej liczbie szczegółów oraz z jeszcze bardziej realistycznym dookólnym dźwiękiem, Jedynka w najbliższym czasie zaprasza na takie filmy jak: „Nasza niania jest agentem” w reżyserii Briana Levanta z Jackie Chanem w roli głównej (25 grudnia o godz. 20.25) oraz „Wciąż ją kocham” w reżyserii Lasse Hallströma z Channingiem Tatumem, Amandą Seyfried i Richardem Jenkinsem w rolach głównych (30 grudnia o godz. 21.20). Filmy zostaną wzbogacone o napisy w języku polskim specjalnie przystosowane dla osób niesłyszących. Równocześnie będzie także możliwość obejrzenia filmu w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami.

Przypominamy, że wymienione hity Jedynki w wysokiej rozdzielczości, z dźwiękiem dookólnym oraz napisów dodatkowych będą mogli oglądać jedynie widzowie odbierający w sposób cyfrowy program TVP1 HD.

Z zalet odbioru cyfrowego mogą korzystać również widzowie odbierający w tej technologii pozostałe programy TVP.

W niektórych regionach Polski odbiór telewizji naziemnej możliwy jest już jedynie w jakości cyfrowej. Na pozostałym obszarze kraju stanie się to wiosną i latem przyszłego roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Konwerter Twin Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, podwójny konwerter Universal Twin produkcji Opticum. Przeznaczony do...

39 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...
reklama