reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MUX 1: TVP potwierdza udział w konkursie

dodano: 2013-01-04 18:24 | aktualizacja: 2013-01-05 16:56
autor: Łukasz Knapik / Anita Dąbek | źródło: tvnaziemna.cba.pl/Gazeta Wyborcza

TVP Na posiedzeniu Sejmowej Komisji ds. Kultury i Środków Przekazu prezes Telewizji Polskiej, Juliusz Braun, ponownie potwierdził, że TVP zamierza zgłosić do konkursu na cztery miejsca w MUX 1 kanał dedykowany dziecięcej widowni. Natomiast nie planuje zgłaszać kanału społeczno-religijnego. Oczywiście żaden z tych kanałów - ani dziecięcy ani religijny - nie jest nadawany przez TVP, ale, jak już wcześniej informowaliśmy, (więcej tutaj) nadawca publiczny ma w planach uruchomienie kanału dla dzieci.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W odpowiedzi na jedno z pytań zadanych przez posłankę Annę Sobecką o udział Telewizji Polskiej w konkursie na MUX 1, prezes Juliusz Braun odpowiedział, że telewizja publiczna, podobnie jak każdy inny nadawca w Polsce, ma prawo ubiegać się o miejsce w pierwszym multipleksie. Zaznaczył również, że Telewizja Polska zamierza ubiegać się o miejsce dla programu o charakterze dziecięcym, ale nie zamierza ubiegać się o prawo do nadawania programu o charakterze społeczno-religijnym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

39 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...