reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Crime & Investigation Network w sieci Elsat

dodano: 2013-01-06 14:22 | aktualizacja: 2013-01-06 14:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Elsat

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat 15 stycznia 2013 roku oferta sieci kablowej Elsat (Śląska Grupa Multimedialna) poszerzy się o kanał Polsat Crime & Investigation Network. Stacja znajdzie się na pozycji 90-tej, w pakietach Zielonym i Zielonym HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Crime & Investigation Network został uruchomiony w 2004 roku w Stanach Zjednoczonych (USA), a od marca 2010 roku obecny jest na rynku polskim. Kanał dociera obecnie do ponad 39 milionów gospodarstw domowych w 98 krajach i jest dostępny w ponad 13 językach. W Polsce stacja powstaje we współpracy z Telewizją Polsat.

Kanał Polsat Crime & Investigation Network zabiera widzów w podróż do świata zbrodni, otwierając przed nimi drzwi laboratoriów kryminalnych, policyjnych archiwów i sal sądowych. Widz staje się częścią śledztwa i razem z policyjnymi inspektorami odkrywa tajemnice stojące za najsłynniejszymi zbrodniami i życiem niesławnych przestępców. Widzowie na własne oczy mogą przekonać się, jak organy ścigania wykorzystując techniki detektywistyczne i narzędzia diagnostyczne, doprowadzają do rozwiązania skomplikowanych śledztw.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X z wbudowanym do środka...

839 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 brązowa

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama