reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Crime & Investigation Network w sieci Elsat

dodano: 2013-01-06 14:22 | aktualizacja: 2013-01-06 14:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Elsat

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat 15 stycznia 2013 roku oferta sieci kablowej Elsat (Śląska Grupa Multimedialna) poszerzy się o kanał Polsat Crime & Investigation Network. Stacja znajdzie się na pozycji 90-tej, w pakietach Zielonym i Zielonym HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Crime & Investigation Network został uruchomiony w 2004 roku w Stanach Zjednoczonych (USA), a od marca 2010 roku obecny jest na rynku polskim. Kanał dociera obecnie do ponad 39 milionów gospodarstw domowych w 98 krajach i jest dostępny w ponad 13 językach. W Polsce stacja powstaje we współpracy z Telewizją Polsat.

Kanał Polsat Crime & Investigation Network zabiera widzów w podróż do świata zbrodni, otwierając przed nimi drzwi laboratoriów kryminalnych, policyjnych archiwów i sal sądowych. Widz staje się częścią śledztwa i razem z policyjnymi inspektorami odkrywa tajemnice stojące za najsłynniejszymi zbrodniami i życiem niesławnych przestępców. Widzowie na własne oczy mogą przekonać się, jak organy ścigania wykorzystując techniki detektywistyczne i narzędzia diagnostyczne, doprowadzają do rozwiązania skomplikowanych śledztw.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

599 zł Więcej...
reklama