reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV: Serial „W ostatniej chwili” o prawdziwym bohaterze

dodano: 2013-01-22 12:50 | aktualizacja: 2013-01-22 13:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TTV Ekstremalne warunki, poświęcenie, walka z czasem, ogromne emocje. Z tym spotykają się na co dzień pracownicy służb ratunkowych. Pomagając innym czasem sami znajdują się w sytuacjach z pogranicza życia i śmierci. To właśnie ratownikom poświęcony jest nowy program TTV „W ostatniej chwili”. Wśród bohaterów jest Andrzej Nabzdyk, który mimo swoich ograniczeń jest jednym z najlepszych ratowników.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Historia Andrzeja Nabzdyka obala mit, że człowiek jest słabym gatunkiem. To mężczyzna z krwi i kości, który pomimo problemów fizycznych pomaga innym. W lutym 2009 roku był na pokładzie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (LPR), który leciał na ratunek ofiarom wypadku na autostradzie A4 niedaleko Wrocławia. Nagle pogorszyły się warunki atmosferyczne i helikopter się rozbił. Dwie osoby, pielęgniarz i pilot, zginęły na miejscu. Nabzdyk cudem ocalał, ale trzeba mu było amputować nogę. Mężczyzna nigdy się nie poddał. Dzięki nowoczesnej protezie mógł wrócić do pracy.

Obecnie jest jednym z bohaterów programu „W ostatniej chwili” pokazującym prawdziwe życie ludzi pracujących w ratownictwie medycznym. Towarzyszymy Andrzejowi Nabzdykowi i jego kolegom podczas akcji ratunkowych z udziałem śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, karetki pogotowia, jesteśmy z nimi w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR), czyli tam, gdzie zazwyczaj nikt poza medykami nie ma wstępu. Widzowie mogą obserwować, jak nasi bohaterowie z prawdziwym poświęceniem walczą o ludzkie życie i zdrowie.  

Serial pokaże też, że życie ratowników to nie tylko praca. To prawdziwi mężczyźni, którzy mają swoje pasje, są miłośnikami gór, nurkowania, spadochroniarstwa. Będzie się można o tym przekonać już w czwartek, 24 stycznia 2013 roku o 20:45 na antenie TTV. Kolejne, premierowe odcinki będą nadawane w każdy czwartek o 20:45.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...