reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Puls 2 od lutego startuje o godzinie 6:00

dodano: 2013-01-25 17:02 | aktualizacja: 2013-01-25 17:06
autor: Anita Dąbek | źródło: TV Puls

Puls 2 Potwierdziły się informacje o wydłużeniu czasu nadawania przez Puls 2 (więcej tutaj). Od lutego 2013 roku kanał Puls 2 rozpoczyna nadawanie o godzinie 6:00. Na widzów czeka jeszcze więcej emocji. W ramówce znajdzie się więcej programów rozrywkowych, a także znanych i lubianych seriali animowanych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już od 1 lutego widzowie będą mogli oglądać swoje ulubione programy codziennie aż 6 godzin dłużej! W dni powszednie o 6:00 antenę zdominują programy rozrywkowe. W poniedziałki Ewelina Kopic spotka się z gwiazdami muzycznymi za kulisami ich koncertów („Kręcimy z gwiazdami”), we wtorki Olga Głębicka przygotuje menu na miarę każdej okazji („Menu na miarę”), w środowe poranki obudzić się będzie można przy dźwiękach muzycznych przebojów („Muzyczne życzenia”),  czwartki to niezwykłe spotkanie z wyjątkowymi ludźmi, których zobaczymy w szokujących i nietypowych sytuacjach („Do góry nogami”), a piątki to czas dla najmłodszych i ich problemów (serial animowany „Przedszkolaki”). A o 7:00 jeszcze więcej uwielbianych przez dzieci i rodziców bajek w paśmie „Junior TV”. W pięciogodzinnym bloku znajdą się „Pippi”, „Pszczółka Maja”, „Łowcy smoków”, „Kropelka: przygody z wodą” i „Pan Andersen opowiada”. Znanych i lubianych seriali animowanych nie zabraknie oczywiście również w codziennie popołudnia oraz w weekendy. Już od 6:00 w sobotnie i niedzielne poranki zawita w Puls 2 pasmo „Junior TV”, które rozpoczną tym razem doskonale znane widzom serie edukacyjne „Był sobie człowiek” i „Był sobie kosmos”. W weekendy o 11:00 Ewelina Kopic i zaproszone do studia gwiazdy wezmą pod lupę świat show biznesu i stworzą subiektywne rankingi, ubarwiając je swoimi zabawnymi i błyskotliwymi komentarzami.

Wśród innych propozycji stacji znajdą się emocjonujące programy reality TV („Sekrety i kłamstwa”, „Dyżur”, „Zbrodnie niedoskonałe”, „Z archiwum policji”, „JRG w akcji”), serial przygodowy „Medicopter”, program lifestylowy „Słodka szkoła Rachel”, ciekawe serie przyrodnicze („Austin Stevens: Pogromca węży”, „Superdrapieżcy”, „Najgroźniejsze zwierzęta świata”), programy muzyczne, przezabawny sitcom „Jim wie lepiej”, serial „Ja, Ona i Eva”, programy rozrywkowe „Spotkania z balladą” i „W blasku fleszy”, a także atrakcyjne pasma filmowe w piątkowe i niedzielne wieczory.

Puls 2 wystartował 19 lipca 2012 roku i odnosi sukcesy, odnotowując co raz lepsze wyniki oglądalności. W grudniu kanał osiągnął rekordowy rezultat 0,44 SHR% w grupie komercyjnej oraz 2,44 SHR% w DVB-T 16-49, zajmując w tej grupie 12 miejsce. Tak dobre wyniki stacja osiągnęła mimo ograniczonego do tej pory czasu dwunastu godzin nadawania.

Wydłużenie czasu nadawania do 18 godzin to kolejny etap w rozwoju Puls 2. Poprzez wprowadzenie do ramówki porannego pasma oraz wzmocnienie prime time’u stacja liczy na zbudowanie jeszcze większej widowni. Już niebawem oferta programowa Puls 2 zostanie wzbogacona o nowe, nieznane polskim widzom pozycje programowe. Nowości pojawią się na antenie już od marca. Kolejnym krokiem w rozwoju ma być wydłużenie czasu nadawania do 24 godzin, które nadawca planuje jeszcze w tym roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...