reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Puls 2 od lutego startuje o godzinie 6:00

dodano: 2013-01-25 17:02 | aktualizacja: 2013-01-25 17:06
autor: Anita Dąbek | źródło: TV Puls

Puls 2 Potwierdziły się informacje o wydłużeniu czasu nadawania przez Puls 2 (więcej tutaj). Od lutego 2013 roku kanał Puls 2 rozpoczyna nadawanie o godzinie 6:00. Na widzów czeka jeszcze więcej emocji. W ramówce znajdzie się więcej programów rozrywkowych, a także znanych i lubianych seriali animowanych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już od 1 lutego widzowie będą mogli oglądać swoje ulubione programy codziennie aż 6 godzin dłużej! W dni powszednie o 6:00 antenę zdominują programy rozrywkowe. W poniedziałki Ewelina Kopic spotka się z gwiazdami muzycznymi za kulisami ich koncertów („Kręcimy z gwiazdami”), we wtorki Olga Głębicka przygotuje menu na miarę każdej okazji („Menu na miarę”), w środowe poranki obudzić się będzie można przy dźwiękach muzycznych przebojów („Muzyczne życzenia”),  czwartki to niezwykłe spotkanie z wyjątkowymi ludźmi, których zobaczymy w szokujących i nietypowych sytuacjach („Do góry nogami”), a piątki to czas dla najmłodszych i ich problemów (serial animowany „Przedszkolaki”). A o 7:00 jeszcze więcej uwielbianych przez dzieci i rodziców bajek w paśmie „Junior TV”. W pięciogodzinnym bloku znajdą się „Pippi”, „Pszczółka Maja”, „Łowcy smoków”, „Kropelka: przygody z wodą” i „Pan Andersen opowiada”. Znanych i lubianych seriali animowanych nie zabraknie oczywiście również w codziennie popołudnia oraz w weekendy. Już od 6:00 w sobotnie i niedzielne poranki zawita w Puls 2 pasmo „Junior TV”, które rozpoczną tym razem doskonale znane widzom serie edukacyjne „Był sobie człowiek” i „Był sobie kosmos”. W weekendy o 11:00 Ewelina Kopic i zaproszone do studia gwiazdy wezmą pod lupę świat show biznesu i stworzą subiektywne rankingi, ubarwiając je swoimi zabawnymi i błyskotliwymi komentarzami.

Wśród innych propozycji stacji znajdą się emocjonujące programy reality TV („Sekrety i kłamstwa”, „Dyżur”, „Zbrodnie niedoskonałe”, „Z archiwum policji”, „JRG w akcji”), serial przygodowy „Medicopter”, program lifestylowy „Słodka szkoła Rachel”, ciekawe serie przyrodnicze („Austin Stevens: Pogromca węży”, „Superdrapieżcy”, „Najgroźniejsze zwierzęta świata”), programy muzyczne, przezabawny sitcom „Jim wie lepiej”, serial „Ja, Ona i Eva”, programy rozrywkowe „Spotkania z balladą” i „W blasku fleszy”, a także atrakcyjne pasma filmowe w piątkowe i niedzielne wieczory.

Puls 2 wystartował 19 lipca 2012 roku i odnosi sukcesy, odnotowując co raz lepsze wyniki oglądalności. W grudniu kanał osiągnął rekordowy rezultat 0,44 SHR% w grupie komercyjnej oraz 2,44 SHR% w DVB-T 16-49, zajmując w tej grupie 12 miejsce. Tak dobre wyniki stacja osiągnęła mimo ograniczonego do tej pory czasu dwunastu godzin nadawania.

Wydłużenie czasu nadawania do 18 godzin to kolejny etap w rozwoju Puls 2. Poprzez wprowadzenie do ramówki porannego pasma oraz wzmocnienie prime time’u stacja liczy na zbudowanie jeszcze większej widowni. Już niebawem oferta programowa Puls 2 zostanie wzbogacona o nowe, nieznane polskim widzom pozycje programowe. Nowości pojawią się na antenie już od marca. Kolejnym krokiem w rozwoju ma być wydłużenie czasu nadawania do 24 godzin, które nadawca planuje jeszcze w tym roku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Antena Maximum Multifocus E85

Tajwańska antena eliptyczna 90cm typu multifocus firmy Jonsa dla 5...

259 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama