reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe pakiety Internetu satelitarnego Tooway

dodano: 2013-01-31 11:03 | aktualizacja: 2013-02-01 12:29
autor: Anita Dąbek | źródło: Eutelsat

Tooway Eutelsat Communications wprowadził nowe pakiety dla usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu satelitarnego Tooway. Najważniejsze nowości to brak limitów pobierania danych za dnia i w nocy oraz bardziej konkurencyjne ceny. Usługa Tooway jest przeznaczona przede wszystkim dla gospodarstw domowych pozbawionych możliwości korzystania z naziemnego łącza internetowego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od lutego 2013 roku nowe pakiety Tooway S, M, L i XL będą dostępne za pośrednictwem dostawców usług we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Zapewnią prędkości pobierania do 20 Mb/s i wysyłania do 6 Mb/s (oprócz pakietu S). Do innych krajów europejskich nowe pakiety zostaną wprowadzone w ciągu najbliższych miesięcy. Usługa działa z niedużą (77 cm), łatwą w instalacji anteną satelitarną, skierowaną na satelitę KA-SAT (9°E), i modemem.

Eutelsat wprowadza także pakiet bez limitów pobierania o nazwie Tooway Absolute dla pierwszych 20.000 klientów w całej Europie. Klienci z pakietami L i XL również będą uprawnieni do nieograniczonego pobierania danych, ale tylko przez noc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...