reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Trwam w podstawowym pakiecie Vectry w Białymstoku

dodano: 2013-02-03 16:21 | aktualizacja: 2013-02-03 16:53
autor: Rafał Olchowik | źródło: Inf. własna

Vectra Mieszkańcy Białegostoku, którzy znajdują się w zasięgu sieci kablowej VECTRA, w ramach podstawowego pakietu bez opłat w wersji analogowej mogą oglądać więcej kanałów niż dotychczas. W pakiecie, obok TVP1, TVP2, TVP Info/Białystok, Polsat, TVN, TV4, TVP Polonia i kanału planszowego Vectry, znalazła się TV Puls i... TV Trwam!Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodanie TV Puls do oferty podstawowych kanałów naziemnych można tłumaczyć Ustawą z dnia 30 czerwca 2011 o wdrożeniu naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce, która nakłada na operatorów obowiązek oferowania kanałów wszystkich nadawców, którzy posiadają licencje na emisję w ramach multipleksów NTC i jednocześnie dysponują koncesją na nadawanie w naziemnym analogu. Są to właśnie TVP1, TVP2, TVP Info, Polsat, TVN, TV4 i TV Puls.

Vectra mieszkańcom Białegostoku od dawna oferuje bez opłat TVP Polonię. Sygnał kanału jest dystrybuowany na identycznych warunkach, jak np. TVP 1 i innych kanałów z naziemnej telewizji analogowej. Teraz tak samo jest oferowana TV Trwam. Jaki jest skład podstawowego pakietu Vectry w innych miastach? Zapraszam do wpisów pod artykułem.

Dodam, że w ostatnich miesiącach wszyscy mieszkańcy Białegostoku, którzy znajdują się w zasięgu Vectry, mogli odbierać bez żadnych opłat pełny pakiet analogowy, składający się z ponad 40 stacji telewizyjnych. Latem 2012 roku operator przeprowadził zmiany w układzie kanałowym, przenosząc większość stacji z pasma UHF do VHF. Jednocześnie TV Puls i TV Trwam umieścił na częstotliwościach obok podstawowych kanałów naziemnych. Pasmo UHF jest głównie wykorzystywane do emisji programów w formacie cyfrowym (DVB-C).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Multifeed Megasat

Specjalny konwerter Single Multifeed Megasat z bardzo wąskim promiennikiem N.F.:...

35 zł Więcej...

Antena Famaval 125TRX biała

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 125TRX - 125cm, do instalacji...

290 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5 m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...
reklama