reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Trwam w podstawowym pakiecie Vectry w Białymstoku

dodano: 2013-02-03 16:21 | aktualizacja: 2013-02-03 16:53
autor: Rafał Olchowik | źródło: Inf. własna

Vectra Mieszkańcy Białegostoku, którzy znajdują się w zasięgu sieci kablowej VECTRA, w ramach podstawowego pakietu bez opłat w wersji analogowej mogą oglądać więcej kanałów niż dotychczas. W pakiecie, obok TVP1, TVP2, TVP Info/Białystok, Polsat, TVN, TV4, TVP Polonia i kanału planszowego Vectry, znalazła się TV Puls i... TV Trwam!Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodanie TV Puls do oferty podstawowych kanałów naziemnych można tłumaczyć Ustawą z dnia 30 czerwca 2011 o wdrożeniu naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce, która nakłada na operatorów obowiązek oferowania kanałów wszystkich nadawców, którzy posiadają licencje na emisję w ramach multipleksów NTC i jednocześnie dysponują koncesją na nadawanie w naziemnym analogu. Są to właśnie TVP1, TVP2, TVP Info, Polsat, TVN, TV4 i TV Puls.

Vectra mieszkańcom Białegostoku od dawna oferuje bez opłat TVP Polonię. Sygnał kanału jest dystrybuowany na identycznych warunkach, jak np. TVP 1 i innych kanałów z naziemnej telewizji analogowej. Teraz tak samo jest oferowana TV Trwam. Jaki jest skład podstawowego pakietu Vectry w innych miastach? Zapraszam do wpisów pod artykułem.

Dodam, że w ostatnich miesiącach wszyscy mieszkańcy Białegostoku, którzy znajdują się w zasięgu Vectry, mogli odbierać bez żadnych opłat pełny pakiet analogowy, składający się z ponad 40 stacji telewizyjnych. Latem 2012 roku operator przeprowadził zmiany w układzie kanałowym, przenosząc większość stacji z pasma UHF do VHF. Jednocześnie TV Puls i TV Trwam umieścił na częstotliwościach obok podstawowych kanałów naziemnych. Pasmo UHF jest głównie wykorzystywane do emisji programów w formacie cyfrowym (DVB-C).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

129 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama