reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Po drugiej stronie korytarza” w 13th Street Universal

dodano: 2013-02-05 13:34
autor: Anita Dąbek | źródło: 13th Street Universal

13th Universal 13th Street Universal zaprasza miłośników horrorów i nie tylko, na straszne zimowe wieczory w nowym cyklu: „Niedziele grozy”. W ramach, którego w każdą niedzielę o godzinie 22:00, prezentowane będą kolejno filmy: „Powrót do domu”, „Po drugiej stronie korytarza” oraz „Oko”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
10 lutego, Powrót do domu - Shelby (Mischa Barton „Życie na fali”) nie potrafi pogodzić się    z rozstaniem z ukochanym, który wyjechał z miasta. Kiedy Mike Gwiazda sportu wraca do rodzinnego miasta ze swoją nową dziewczyną Elizabeth (Jessica Stroup), wszyscy witają ich jak bohaterów. Porzucona i rozgoryczona była dziewczyna nie może pogodzić się z nowym stanem rzeczy. Kiedy podczas wypadku samochodowego Elizabeth zostaje zdana na łaskę Shelby, ta postanawia wykorzystać okazję i odzyskać swojego byłego chłopaka

17 lutego, Po drugiej stronie korytarza - Terry (Danny Pino) jest na skraju załamania nerwowego, kiedy odkrywa, że jego narzeczona June (Brittany Murphy) ma romans. Mężczyzna postanawia śledzić niewierną ukochaną i trafia do miejscowego hotelu, gdzie June w pokoju 507 oczekuje na kochanka. Terry wynajmuje więc pokój naprzeciwko i snuje morderczy plan działania. Jest gotów zabić niewierną kobietę i jej partnera. Przyjaciel Terry'ego - Julian (Mike Vogel) postanawia powstrzymać go przed popełnieniem zbrodni.

24 lutego, Oko - Niewidoma skrzypaczka Sydney Wells (Jessica Alba) poddaje się operacji przeszczepu rogówki i odzyskuje wzrok. Po raz pierwszy od czasów dzieciństwa widzi otaczający ją świat. Kiedy powoli dochodzi do siebie po operacji, uświadamia sobie, że dar wzroku może być przekleństwem. Męczona koszmarnymi wizjami i widokiem tajemniczych, mrocznych postaci wyrusza na poszukiwania dawcy rogówki i odkrywa przerażającą prawdę.

„Niedziele grozy” w każdą niedzielę lutego o godzinie 22.00, tylko na 13th Street Universal
10 lutego: „Powrót do domu”
17 lutego:  „Po drugiej stronie korytarza”
24 lutego: „Oko”


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...
reklama