reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eurochannel (Kino Europa) po polsku w ofercie TVPasja

dodano: 2013-02-06 14:48 | aktualizacja: 2013-02-06 19:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVPasja/Dish Polska/Eurochannel/satkurier.pl

eurochannel.jpg TVPasja rozpoczęła dystrybucję polskojęzycznego kanału Eurochannel (Kino Europa), w ofercie którego znajdziemy programy z różnych zakątków Europy, w tym filmy, seriale i programy rozrywkowe. Kanał ten (po polsku) dostępny jest w ofercie Dish Polska w Stanach Zjednoczonych (USA). Natomiast z satelity Eutelsat 16A 16°E Eurochannel, oferujący różnorodność europejskich produkcji w wersji oryginalnej (w tym wielu polskich filmów), dostępny jest w niekodowanym przekazie. (więcej tutaj)Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eurochannel to jedyna w swoim rodzaju sieć telewizyjna. Ogromny wybór współczesnych programów rozrywkowych pochodzących z każdego zakątka Europy wciąga widzów w wir europejskiej kultury. Eurochannel prezentuje wyłącznie najlepsze europejskie programy - od filmów tradycyjnych poprzez najgorętsze nowości kinowe, szeroko ujęte seriale, poruszające mini serie oraz wydania specjalne o sztuce historycznej, po najnowsze produkcje muzyki rockowej czy popu. W Kinie Europa każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Eurochannel to coś więcej niż program telewizyjny. Poprzez doskonałe produkcje podróżnicze oraz uczestnictwo w najważniejszych europejskich festiwalach filmowych stacja pokazuje widzom najlepsze, najbardziej skrywane fragmenty europejskiej kultury.

Obecnie Eurochannel dostępne jest w Ameryce Łacińskiej, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Portugalii, Afryce, Francji, Serbii, Bośni i Hercegowinie oraz na Karaibach. Widzowie z Korei Południowej mogą natomiast korzystać z usługi Eurochannel na żądanie.

Najważniejszym targetem spółki TVPasja jest rynek operatorów telewizji kablowych. Posiada ona doświadczenie we współpracy z operatorami kablowymi z terenu całej Polski. W jej portfolio są m.in. takie kanały jak: TVS, TVS HD, TVR, ITV i Stars.tv.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...