reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Family Sport SD/HD szykuje się do startu [wideo]

dodano: 2013-02-06 04:56 | aktualizacja: 2013-02-06 17:58
autor: Łukasz Knapik / Anita Dąbek | źródło: TVPasja/satkurier.pl

Family Sport Pod koniec ubiegłego roku spółka TVPasja, zajmująca się dystrybucją kanałów telewizyjnych, ogłosiła, iż wkrótce zaoferuje nowy, polskojęzyczny kanał Family Sport HD. Przygotowano już nawet jego prezentację dla operatorów telewizji kablowych zrzeszonych w PIKE (Polskiej Izbie Komunikacji Elektronicznej). Nadawcą kanału ma być spółka R.D.F. Broadcasting z Bielska-Białej. Na początku 2013 roku nadawca uruchomił stronę internetową stacji, na której informuje, że Family Sport będzie dostępny w SD i HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Family Sport to kanał skierowany do odbiorców, dla których sport to nie tylko ligi, tabele, federacje czy wyczyn. Kanał swoją ofertę kieruje do widzów, którzy sport i rekreację traktują przede wszystkim jako rozrywkę, sposób na spędzenie wolnego czasu lub po prostu metodę na bycie razem z rodziną czy przyjaciółmi. Family Sport to rodzina programów dla aktywnej rodziny.

W ofercie Family Sport mają znaleźć się takie programy jak: „Slajd show”, „Bajkał”, „Largo i przyjaciele”, „Pogromczynie maszyn”, „Prof. Tom Anatom”, Technosport, „4 żywioły, Tai Chi Chuan, Zobacz!, Gość Family Sport, Z rafinerią w Kirgistanie, Arnold i Karolina, Ekspedycja motocyklowa, Klub Family Sport, W poszukiwaniu dobrych stron, Heart for dart, Skrzydlaci władcy, Sportowa randka, Fit rocks, Sportowa szatnia, Toksyczna lodówka, Kung-fu Wanda, Mistrzowie biwaków, Lornetka Family Sport, Spal to!, Mamy (cię) na korcie, Power walking.

Spółka R.D.F. Broadcasting Sp. z o.o. z Bielska-Białej jako przedmiot swojej działalności podaje m.in.: nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych, produkcję filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Właścicielem spółki jest Przemysław Jan Petryszyn.

Spółka TVPasja zajmuje się dystrybucją kanałów telewizyjnych. Najważniejszym targetem spółki jest rynek operatorów telewizji kablowych. Posiada ona doświadczenie we współpracy z operatorami kablowymi z terenu całej Polski. W jej portfolio są m.in. takie kanały jak: TVS, TVS HD, TVR, ITV, Hot TV/Ezo TV i Stars.tv.Strona internetowa Family Sport:
www.familysport.tv


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...