reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Walentynki Dniem Przytulania w MiniMini+

dodano: 2013-02-06 16:29
autor: lukas_k | źródło: Minimini

MiniMini+ Na 14 lutego telewizja dla najmłodszych - MiniMini+ przygotowała specjalne atrakcje programowe. Walentynki będą obchodzone na antenie stacji pod hasłem „Dzień Przytulania”. Święto zakochanych to doskonała okazja, aby podkreślić, jak ważne jest okazywanie uczuć bliskim.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
MiniMini+ ogłosiło Walentynki Dniem Przytulania, aby przypomnieć małym widzom o tym ważnym geście przyjaźni i miłości. Z tej okazji w czwartek, 14 lutego o godz. 19:25 stacja pokaże przedpremierowo nową wersję bardzo popularnej w latach 80. animacji pt. „Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości”. Jej bohaterowie uczą najmłodszych, jak troszczyć się o innych i otaczający nas świat. Bajka pokazuje, jak zachować się w różnych sytuacjach, aby samemu być szczęśliwym i nieść radość innym.

Tego dnia dzieci zobaczą także wybrane odcinki popularnych seriali, które opowiadają o okazywaniu sobie uczuć. Znajdzie się wśród nich bajka „Świat Słów”, dzięki której maluchy dowiedzą się m.in. jak brzmi po angielsku słowo serce oraz będą mogły wspólnie z bohaterami zaśpiewać walentynkową piosenkę. Tytułowa bohaterka serialu „Marta Mówi” opowie małym widzom historię o złodzieju serc, kucyki Pony nauczą maluchy czułych zwrotów, które można powiedzieć ukochanej osobie, a Niedźwiedź, zamieszkujący Duży Niebieski Dom, przekona wszystkich, że w życiu najważniejsza jest miłość.

Walentynkowy plan emisji bajek:

„Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości”
godz. 19:25 i 19:55
„Świat Słów Moja Walentynka”
godz. 10:10
„Marta Mówi: Marta i złodziej serc”
godz. 14:10
„My Little Pony 2: Dzień serc i podków”
godz. 15:00
„Świat Słów Walentynki”
godz. 17:20
„Niedźwiedź w dużym niebieskim domu Najważniejsza jest miłość”
godz. 20:30

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

630 zł Więcej...

Pilot uniwersalny Vu+ Bluetooth BT100 RCU (Ultimo 4K) / IR

Pilot uniwersalny dla tunerów 4K Vu+ Bluetooth (Ultimo 4K) /...

189 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama