reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wedding TV: Trwają zmiany. Testujemy też HD

dodano: 2013-02-08 17:24 | aktualizacja: 2013-02-08 18:58
autor: Łukasz Knapik / Anita Dąbek | źródło: satkurier.pl

Wedding TV Logo W ostatnich dniach dokonano zmian w przekazie kanału Wedding TV Polska. (więcej tutaj) Przez krótką chwilę w przekazie satelitarnym, w platformie Cyfrowy Polsat, dostępne były dwie różne wersje stacji, które miały różne ramówki i różną grafikę ekranową. Dodatkowo, po zmianach, Wedding TV jest dostępny tylko dla posiadaczy dekoderów HD. Radosław Grabiec, reprezentujący Wedding TV w Polsce, w rozmowie z serwisem satkurier.pl, przekazał stanowisko nadawcy w tej sprawie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Obecnie trwają prace nad zmianą technologii play outu - mówi w rozmowie z serwisem satkurier.pl Radosław Grabiec, reprezentujący Wedding TV w Polsce.

- Testujemy także wersję HD - dodał.

Poinformował również, że nie planują wycofania się z polskiego rynku. Zmiany mają potrwać jeszcze kilka-kilkanaście dni, a Wedding TV ma być dostępny dla widzów z dekoderami SD.

Od marca br. nadawca planuje znaczne poszerzenie oferty programowej, ale na razie nie zdradza szczegółów. W ofercie ma być dużo nowych, polskich produkcji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...