reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Republika w Cyfrowym Polsacie? Na początku FTA

dodano: 2013-02-12 05:07 | aktualizacja: 2013-02-12 20:17
autor: Łukasz Knapik / Mr. Orbita / Adrian92 / SatExpert | źródło: satkurier.pl

TV Republika Telewizja Republika Piotr Barełkowski, prezes spółki Telewizja Niezależna S.A., nadawcy szykującego się do startu informacyjno-publicystycznego kanału TV Republika, w rozmowie z serwisem satkurier.pl potwierdził pojawiające się doniesienia, że trwają rozmowy z platformą Cyfrowy Polsat na temat dołączenia stacji do jej oferty. Co więcej, nadawca planuje przez co najmniej jeden miesiąc prowadzić emisję niekodowaną (FTA), tak by zapoznać widzów z nowym kanałem.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Tak, prowadzimy takie rozmowy - powiedział w rozmowie z serwisem satkurier.pl Piotr Barełkowski.

Poinformował również, że spółka nie ma jeszcze zamkniętych rozmów na temat dystrybucji kanału z żadnym z największych podmiotów na rynku, ale to kwestia najbliższych kilku tygodni. Wiadomo, że nadawca ma zapewnione miejsce na satelicie Eutelsat HOT BIRD (13°E), ale nie ustalono jeszcze transpondera, z którego stacja będzie dostępna. Będzie to zależało od operatora satelitarnego Eutelsat Communications, który nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. Stacja ma być nadawana w SD.

Kanał ma być dostępny dla abonentów w formule a la carte (premium) - za dodatkową opłatą. Jak informuje satkurier.pl Piotr Barełkowski - nadawca ma już zgłoszenia od operatorów, którzy chcą partycypować w kosztach dystrybucji stacji i umieścić TV Republika w pakietach podstawowych.

TV Republika ma nadawać za pośrednictwem satelity Eutelsat Hot Bird 13°E w SD. Przynajmniej przez miesiąc kanał będzie dostępny w przekazie niekodowanym (FTA), w ramach promocji.

- Pozdrawiam Czytelników Sat Kuriera! - dodał na zakończenie rozmowy.

Przypomnijmy, że niedawno satkurier.pl wskazywał TV Republika jako jedną z nowych stacji, która mogłaby pojawić się w ofercie Cyfrowego Polsatu. (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 249 zł Więcej...
reklama