reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Republika w Cyfrowym Polsacie? Na początku FTA

dodano: 2013-02-12 05:07 | aktualizacja: 2013-02-12 20:17
autor: Łukasz Knapik / Mr. Orbita / Adrian92 / SatExpert | źródło: satkurier.pl

TV Republika Telewizja Republika Piotr Barełkowski, prezes spółki Telewizja Niezależna S.A., nadawcy szykującego się do startu informacyjno-publicystycznego kanału TV Republika, w rozmowie z serwisem satkurier.pl potwierdził pojawiające się doniesienia, że trwają rozmowy z platformą Cyfrowy Polsat na temat dołączenia stacji do jej oferty. Co więcej, nadawca planuje przez co najmniej jeden miesiąc prowadzić emisję niekodowaną (FTA), tak by zapoznać widzów z nowym kanałem.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Tak, prowadzimy takie rozmowy - powiedział w rozmowie z serwisem satkurier.pl Piotr Barełkowski.

Poinformował również, że spółka nie ma jeszcze zamkniętych rozmów na temat dystrybucji kanału z żadnym z największych podmiotów na rynku, ale to kwestia najbliższych kilku tygodni. Wiadomo, że nadawca ma zapewnione miejsce na satelicie Eutelsat HOT BIRD (13°E), ale nie ustalono jeszcze transpondera, z którego stacja będzie dostępna. Będzie to zależało od operatora satelitarnego Eutelsat Communications, który nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. Stacja ma być nadawana w SD.

Kanał ma być dostępny dla abonentów w formule a la carte (premium) - za dodatkową opłatą. Jak informuje satkurier.pl Piotr Barełkowski - nadawca ma już zgłoszenia od operatorów, którzy chcą partycypować w kosztach dystrybucji stacji i umieścić TV Republika w pakietach podstawowych.

TV Republika ma nadawać za pośrednictwem satelity Eutelsat Hot Bird 13°E w SD. Przynajmniej przez miesiąc kanał będzie dostępny w przekazie niekodowanym (FTA), w ramach promocji.

- Pozdrawiam Czytelników Sat Kuriera! - dodał na zakończenie rozmowy.

Przypomnijmy, że niedawno satkurier.pl wskazywał TV Republika jako jedną z nowych stacji, która mogłaby pojawić się w ofercie Cyfrowego Polsatu. (więcej tutaj)

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Moduł DeltaCAM Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 199 zł Więcej...
reklama