reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rani Raad dyrektorem handlowym CNN International

dodano: 2013-02-20 11:32 | aktualizacja: 2013-02-20 12:04
autor: Anita Dąbek | źródło: CNN

CNN International Rani Raad obejmie stanowisko wiceprezesa wykonawczego i dyrektora handlowego CNN International. Informacja została ogłoszona przez Gerharda Zeilera, prezesa Turner Broadcasting System International, spółki dominującej CNN International. Raad będzie odpowiedzialny za strategię handlową i wizję CNN International, a także będzie nadzorować sprzedaż reklam i treści, rozwój biznesu, międzynarodowe badania i działania marketingowe. Dodatkowo, Raad zachowa swoje aktualne obowiązki, zarządzając działaniami Turner Broadcasting w Turcji, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nominacja następuje po podęciu decyzji o bezpośrednim zrównaniu wszystkich międzynarodowych działalności komercyjnych CNN w jedną organizację. Jednocześnie CNN pokazuje wyraźną pozycję lidera w najważniejszych niezależnych badaniach oglądalności, co potwierdza, że CNN jest niekwestionowanym wyborem dla widzów, co z kolei czyni go bardzo atrakcyjnym dla partnerów handlowych.

Gerhard Zeiler, prezes Turner Broadcasting System International, powiedział: - Uproszczamy organizację i wyznaczamy jasne zadania. Rani jest logicznym wyborem dla tego ambitnego wyzwania ze względu na jego osiągnięcia w prowadzeniu światowych komercyjnych inicjatyw CNN i ze względu na jego ogromną międzynarodową sieć.

Rani Raad powiedział: - Zrównywanie handlowych strumieni dla wiodącej światowej marki informacyjnej pomoże nam dostarczać najlepsze w swojej klasie rozwiązania dla naszych partnerów we wszystkich platformach, gdzie CNN stał się ceniony i wszechobecny.

Rani Raad


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

479 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...