reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rani Raad dyrektorem handlowym CNN International

dodano: 2013-02-20 11:32 | aktualizacja: 2013-02-20 12:04
autor: Anita Dąbek | źródło: CNN

CNN International Rani Raad obejmie stanowisko wiceprezesa wykonawczego i dyrektora handlowego CNN International. Informacja została ogłoszona przez Gerharda Zeilera, prezesa Turner Broadcasting System International, spółki dominującej CNN International. Raad będzie odpowiedzialny za strategię handlową i wizję CNN International, a także będzie nadzorować sprzedaż reklam i treści, rozwój biznesu, międzynarodowe badania i działania marketingowe. Dodatkowo, Raad zachowa swoje aktualne obowiązki, zarządzając działaniami Turner Broadcasting w Turcji, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nominacja następuje po podęciu decyzji o bezpośrednim zrównaniu wszystkich międzynarodowych działalności komercyjnych CNN w jedną organizację. Jednocześnie CNN pokazuje wyraźną pozycję lidera w najważniejszych niezależnych badaniach oglądalności, co potwierdza, że CNN jest niekwestionowanym wyborem dla widzów, co z kolei czyni go bardzo atrakcyjnym dla partnerów handlowych.

Gerhard Zeiler, prezes Turner Broadcasting System International, powiedział: - Uproszczamy organizację i wyznaczamy jasne zadania. Rani jest logicznym wyborem dla tego ambitnego wyzwania ze względu na jego osiągnięcia w prowadzeniu światowych komercyjnych inicjatyw CNN i ze względu na jego ogromną międzynarodową sieć.

Rani Raad powiedział: - Zrównywanie handlowych strumieni dla wiodącej światowej marki informacyjnej pomoże nam dostarczać najlepsze w swojej klasie rozwiązania dla naszych partnerów we wszystkich platformach, gdzie CNN stał się ceniony i wszechobecny.

Rani Raad


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

219 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama