reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TS2 z Internetem z satelity Hylas-2

dodano: 2013-02-20 17:08
autor: Anita Dąbek | źródło: TS2

TS2 Technologie Satelitarne TS2 Technologie Satelitarne jako jeden z pierwszych operatorów posiada dostęp do najnowocześniejszego satelity Hylas-2 zaprojektowanego pod kątem komunikacji szerokopasmowej. Został on wyposażony w transpondery pasma Ka umożliwiające dwukierunkową transmisję danych oraz dodatkowe usługi dla przedsiębiorstw, klientów indywidualnych i instytucji rządowych na szybko rozwijających się rynkach międzynarodowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma TS2 uruchamia pierwsze komercyjne łącza w Afganistanie, gdzie ulokowani są jej strategiczni klienci, ale w dalszej kolejności również na terenie wybranych krajów Afryki, Europy Wschodniej i oczywiście Polski.

Hylas-2 został umieszczony na orbicie 2 sierpnia 2012 roku na pozycji 31°E. Posiada 24 transpondery nadawcze Ku i 6 transponderów odbiorczych. Przewidywany czas jego pracy to ponad 15 lat (zapas paliwa na 16 lat). Satelita został zbudowany przez Orbital Sciences Corporation i ma prawie trzy razy większą przepustowość w porównaniu z Hylas-1.

Podstawowe zastosowania:
  • w pełni niezależny od połączeń naziemnych dostęp do Internetu i wszystkich usług IP
  • gwarantowane połączenia dla VoIP, VPN oraz wideokonferencji
  • tworzenie sieci szkieletowych i korporacyjnych
  • rozwiązania satelitarne typu backhaul dla sieci GSM umożliwiające poszerzanie zasięgu telefonii komórkowej
  • zabezpieczanie komunikacji na wypadek awarii sieci naziemnych

TS2 to dostawca systemów komunikacji satelitarnej. Świadczy globalne usługi telekomunikacyjne w zasięgu międzynarodowych satelitów. Firma oferuje wszystkie możliwości wykorzystania technologii satelitarnej do przesyłania danych, połączeń telefonicznych i dostępu do Internetu.

Firma TS2 zyskała silną pozycję na rynku międzynarodowym, zwłaszcza w Polsce, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Jako jedna z pierwszych dostarczała systemy łączności satelitarnej dla wojsk koalicyjnych i międzynarodowych korporacji działających w Afganistanie. Z usług oferowanych przez polskiego operatora codziennie korzystają klienci z różnych branż, w tym również sektora obronności i sektora rządowego, ale także indywidualni użytkownicy, czy małe firmy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...