reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MUX 1: TVN, BBC, Boing i Discovery w konkursie?

dodano: 2013-02-26 10:43 | aktualizacja: 2013-02-26 11:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: rpkom.pl/satkurier.pl

NTC_popr_niebieskie_www.jpg Wśród biorących udział w drugim konkursie na zagospodarowanie pierwszego multipleksu (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) nie ma BBC Worldwide i TVN - wynika z informacji rpkom.pl. Grupa TVN już wcześniej deklarowała, że nie wystartuje (więcej tutaj) , BBC Worldwide wcześniej rozważała natomiast udział. (więcej tutaj)Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nie wiadomo natomiast nic o ewentualnym udziale Discovery w konkursie. Według wcześniejszych spekulacji, nadawca ten chciał wystartować z kanałem edukacyjnym (więcej tutaj). Jak informuje serwis rpkom.pl, Discovery odmówiło komentarza w tej sprawie.

Brakuje również informacji na temat ewentualnego startu amerykańskiego koncernu Turner Broadcasting System Europe Ltd. W przeprowadzonych w ubiegłym roku przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji (KRRiT) konsultacjach wyraził on zainteresowanie polskim DVB-T, a w konkursie chciał zgłosić kanał dziecięcy, prawdopodobnie Boing. (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...