reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec współpracy CYFRY+ z Play. nc+ z Orange?

dodano: 2013-02-28 10:40 | aktualizacja: 2013-02-28 16:50
autor: Anita Dąbek / Łukasz Knapik | źródło: Dziennik Gazeta Prawna/satkurier.pl

nc+ logo wyciek Jak informuje „Dziennik Gazeta Prawna”, sieć komórkowa Play (P4) rezygnuje z oferty telewizyjnej, którą świadczyła dzięki współpracy z CYFRĄ+. Nie przedłużono umowy po tym, jak CYFRA+ pozyskała jako partnera Orange. Taka informacja może oznaczać, iż szykująca się do startu platforma nc+, powstała z połączenia n i CYFRY+, będzie oferować pakiety (m.in. internetowe) sieci Orange.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż sieć Orange współpracowała dotąd z platformą n. W ramach tej współpracy m.in. w usłudze telewizyjnej Orange TV oferowane są pakiety n.

Grupa TVN i Telekomunikacja Polska S.A. (Orange Polska) zawarły również w 2010 roku umowę o strategicznej współpracy obu Grup. (więcej tutaj) TP była wymieniana nawet jako jeden z potencjalnych udziałowców nowej platformy, znanej dziś jako nc+. (więcej tutaj) Tak się nie stało. Czy Orange będzie jednak uczestnikiem fuzji n i CYFRY+? Przekonamy się wkrótce.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...