reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bezpieczne połączenia VPN przez satelitę KA-SAT

dodano: 2013-03-12 11:59 | aktualizacja: 2013-03-13 14:58
autor: Anita Dąbek | źródło: Eutelsat

eutelsat_logo_good.jpg Firmy Eutelsat Communications i OneAccess, jeden z największych producentów routerów wielousługowych i urządzeń dostępowych Carrier Ethernet, nawiązały współpracę w celu opracowania pierwszej zaawansowanej platformy dla firm, zapewniającej świadczenie usług za pośrednictwem satelity o dużej przepustowości Eutelsat KA-SAT w bezpiecznym środowisku VPN.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki tym nowym usługom, wprowadzanym w marcu 2013 roku i dostępnym natychmiast w całym zasięgu satelity KA-SAT, komunikacja satelitarna staje się jeszcze bardziej przystępna dla firm — jakość i ceny są zbliżone do rozwiązań typu DSL.

Aby rozszerzyć zakres usług dla przedsiębiorstw, firma OneAccess we współpracy z Eutelsat opracowała wyspecjalizowany router satelitarny One1520 wyposażony w zintegrowane funkcje przyspieszania ruchu, routingu IP oraz bezpiecznego przekazu IP-VPN. Zapewnia on prędkość pobierania 20 Mb/s i wysyłania 6 Mb/s. Rozwiązanie to, którego wszystkie elementy znajdują się w jednej obudowie, znacząco obniża całkowite koszty ponoszone przez użytkowników i operatorów.

Nowe usługi oparte na tej innowacyjnej platformie doskonale nadają się do zapewnienia dostępu do Internetu firmom z wieloma rozproszonymi oddziałami, w których kluczowe znaczenie ma szybka i bezpieczna łączność między tymi jednostkami. Możliwe są najbardziej zaawansowane zastosowania ultraszybkich szerokopasmowych sieci prywatnych. W szczególności można szybko wdrożyć zintegrowane rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych lub zmniejszania obciążenia ruchem w bezpiecznych środowiskach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...