reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Co znajdziemy w ramówce TVP Rozrywka?

dodano: 2013-03-19 13:24 | aktualizacja: 2013-03-19 14:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Biuro Reklamy i Handlu TVP/satkurier.pl

TVP Biuro Reklamy i Handlu Telewizji Polskiej rozpoczyna sprzedaż reklam w nowym kanale TVP Rozrywka, który rozpocznie nadawanie 15 kwietnia 2013 roku. Docelowy zasięg techniczny kanału ma być na poziomie TVP Seriale. Upubliczniono już wstępną ramówkę stacji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramówce TVP Rozrywka widzowie znajdą programy z bogatego archiwum Telewizji Polskiej. Wśród nich m.in. audycje kabaretowe („Kabaretowy Klub Dwójki”, „Dzięki Bogu już piątek”, kabaretowe festiwale z Koszalina, Mrągowa i Płocka), programy Roberta Makłowicza, Wojciecha Cejrowskiego, Wojciecha Manna („Szansa na sukces”, „Duże dzieci”, „Kocham to, co lubię”) koncerty, teleturnieje („Postaw na milion”) i pasmo nazwane „Retro”. Stacja będzie nadawać w godzinach 6:40 - 2:10 od poniedziałku do piątku, a w weekendy od 6:50 do 2:20.

Kanał TVP Rozrywka rozpocznie nadawanie 15 kwietnia 2013 roku. (więcej tutaj) Program będzie nadawany za pośrednictwem satelity ASTRA (19,2°E). Stacja w dniu startu znajdzie się w ofercie sieci kablowej Toya. (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...