reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Republika z próbną emisją 10 kwietnia [wideo]

dodano: 2013-03-20 12:01 | aktualizacja: 2013-03-20 12:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: wirtualnemedia.pl/satkurier.pl

TV Republika Telewizja Republika 10 kwietnia 2013 roku TV Republika przeprowadzi próbną emisję swojego programu w Internecie. Stacja będzie wtedy relacjonować obchody trzeciej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Według nieoficjalnych informacji serwisu wirtualnemedia.pl, kanał rozpocznie nadawanie na początku maja br. Jak informował niedawno satkurier.pl, TV Republika realizuje już próbnie, wewnętrzne serwisy informacyjne. (więcej tutaj i tutaj)Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Transmisję obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej będzie można śledzić za pośrednictwem portalu internetowego TV Republika. W godzinach 6:00-22:00 relacjonowane będą nie tylko oficjalne uroczystości w Warszawie, ale przede wszystkim wydarzenia rocznicowe zaplanowane przez środowiska konserwatywne. W ramach oficjalnych obchodów relacjonowane mają być m.in. Msza Święta o godzinie 8:00, apel poległych, koncert ku czci ofiar katastrofy, wieczorna Msza Święta w katedrze Świętego Jana oraz Marsz Pamięci.

TV Republika to nowa telewizja publicystyczno-informacyjna tworzona przez prawicowych dziennikarzy i publicystów. Jej nadawcą jest spółka Telewizja Niezależna S.A., a dystrybutorem firma Delegata. (więcej tutaj) Stacja będzie dostępna w przekazie satelitarnym (Eutelsat Hot Bird 13°E), kablowym i w Internecie. (więcej tutaj i tutaj) Poprzez satelitę przez miesiąc stacja będzie dostępna w niekodowanym przekazie (FTA). Dla operatorów kablowych dostępna będzie wersja w wysokiej rozdzielczości (HD). Obecnie trwają negocjacje z operatorami platform satelitarnych i sieci kablowych, które są zainteresowane dołączeniem TV Republika do swojej oferty.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap Plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

499 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama