reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Republika z próbną emisją 10 kwietnia [wideo]

dodano: 2013-03-20 12:01 | aktualizacja: 2013-03-20 12:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: wirtualnemedia.pl/satkurier.pl

TV Republika Telewizja Republika 10 kwietnia 2013 roku TV Republika przeprowadzi próbną emisję swojego programu w Internecie. Stacja będzie wtedy relacjonować obchody trzeciej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Według nieoficjalnych informacji serwisu wirtualnemedia.pl, kanał rozpocznie nadawanie na początku maja br. Jak informował niedawno satkurier.pl, TV Republika realizuje już próbnie, wewnętrzne serwisy informacyjne. (więcej tutaj i tutaj)Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Transmisję obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej będzie można śledzić za pośrednictwem portalu internetowego TV Republika. W godzinach 6:00-22:00 relacjonowane będą nie tylko oficjalne uroczystości w Warszawie, ale przede wszystkim wydarzenia rocznicowe zaplanowane przez środowiska konserwatywne. W ramach oficjalnych obchodów relacjonowane mają być m.in. Msza Święta o godzinie 8:00, apel poległych, koncert ku czci ofiar katastrofy, wieczorna Msza Święta w katedrze Świętego Jana oraz Marsz Pamięci.

TV Republika to nowa telewizja publicystyczno-informacyjna tworzona przez prawicowych dziennikarzy i publicystów. Jej nadawcą jest spółka Telewizja Niezależna S.A., a dystrybutorem firma Delegata. (więcej tutaj) Stacja będzie dostępna w przekazie satelitarnym (Eutelsat Hot Bird 13°E), kablowym i w Internecie. (więcej tutaj i tutaj) Poprzez satelitę przez miesiąc stacja będzie dostępna w niekodowanym przekazie (FTA). Dla operatorów kablowych dostępna będzie wersja w wysokiej rozdzielczości (HD). Obecnie trwają negocjacje z operatorami platform satelitarnych i sieci kablowych, które są zainteresowane dołączeniem TV Republika do swojej oferty.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS 5/8 Pro

Multiswitch Opticum 5/8 PRO rozdziela sygnał z jednego satelity i...

170 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 550 zł Więcej...
reklama