reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Czwartkowe Wieczory z Gwiazdą w CBS Europa

dodano: 2013-03-20 16:31 | aktualizacja: 2013-03-20 16:32
autor: lukas_k | źródło: CBS Europa

CBS Europa W każdy czwartek marca CBS Europa zaprasza na Wieczory z Gwiazdą, podczas których obejrzeć będzie można kreacje wielkich aktorek. Do tej pory wyemitowano filmy z Anne Bancroft i Barbrą Streisand. Widzów czekają jeszcze filmowe uczty z Susan Sarandon i Whoopi Goldberg! 21 marca od godziny 20.00 CBS Europa wyemituje aż trzy produkcje, w których główną rolę zagrała Sarandon. Będą to filmy: „Małe kobietki”, „Bezpieczne przejście” i „Wielki Waldo Pepper”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Film „Małe kobietki” ukazuje lata 60. XIX wieku. Trwa wojna secesyjna. W Orchard House w Nowej Anglii mieszka rodzina Marchów. Mąż i ojciec rodziny jest na wojnie. W domu została jego żona Margaret (Susan Sarandon) i czwórka córek: Meg (Trini Alvarado), Jo (Winona Ryder), Beth (Claire Danes) i Amy (Kirsten Dunst). Cała familia próbuje wieść normalne życie w tym niespokojnym czasie. Siostry są ze sobą zżyte, wyczulone na swoje problemy, smutki i radości. Choć czasy są ciężkie, rodzinie udaje się przetrwać trudny okres. Każda z sióstr, różniących się charakterem, będzie na własną rękę szukać swojego miejsca w życiu. „Małe kobietki” to nie tylko film o kobietach, rodzinie, dojrzewaniu, ale także o schyłku wieku XIX. To wnikliwe spojrzenie na społeczne i polityczne realia tych czasów.

Kolejnym filmem z Sarandon tego dnia będzie „Bezpieczne przejście”. Rodzina Singerów przeżywa poważny kryzys. Mag Singer( Susan Sarandon) jest matką aż siedmiu chłopaków. Wychowanie takiej gromady okazuje się nie lada wzywaniem. Po latach ciągłego zajmowania się domem Mag jest wyraźnie zmęczona, a jednocześnie zdeterminowana do wprowadzenia zmian w swoim życiu. Mąż Mag, Patrick (Sam Shepard), wyprowadza się z domu. Singerowie zdają się być w kompletnej rozsypce. Pewnej nocy Mag ma niepokojąco proroczy sen. Budzi się przekonana, iż jednemu z synów stało się coś złego. Niebawem dociera do niej wiadomość o ataku na amerykańską bazę wojskową na pustyni Synaj. Bazę, w której stacjonował jeden z jej synów, Percival. Mag zwołuje całą rodzinę. Nerwowe oczekiwanie na sygnały o losie Percivala są okazją do spotkania twarzą w twarz z problemami. Rodzina Singerów próbuje po latach znaleźć wspólny język. Nie będzie to proste…

„Wielki Waldo Pepper” to hołd złożony pierwszym mistrzom podniebnego pilotażu. Rok 1926 w stanie Nebraska. Waldo Pepper (Robert Redfort) jest nie do końca spełnionym pilotem, który w czasie I wojny światowej był instruktorem latania. Mężczyźnie wyraźnie brakuje emocji i adrenaliny związanej z samolotami. Jeździ zatem od miasteczka do miasteczka, organizując wraz z innym wojennym weteranem, Axelem Olssonem, pokazy podniebnych akrobacji. Niestety podczas jednej z imprez dochodzi do wypadku. Waldo wkrótce traci licencję pilota. Jedynym pomysłem na utrzymanie się przy życiu jest wyprawa do Hollywood i zatrudnienie się jako kaskader na planach filmowych. Podczas kręcenia jednego z filmów dochodzi do spotkania Peppera z Ernstem Kesslerem, niemieckim asem przestworzy wsławionym podczas ostatniej wojny. Rywalizacja między  dwoma pilotami ma spektakularny przebieg. Susan Sarandon wcieliła się w filmie w rolę Mary Beth.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...