reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MediaBOX+: nowy dekoder dla nc+

dodano: 2013-03-20 17:02 | aktualizacja: 2013-03-20 17:58
autor: Janusz Sulisz | źródło: Inf. własna

nc+ NOWE 21 marca startuje nowa satelitarna platforma cyfrowa w Polsce nc+. Ruszyły dostawy sprzętu do punktów sprzedaży i pojawiła się wśród urządzeń jedna niespodzianka: nowy dekoder, który będzie oferowany jako MediaBOX+ HD Recorder. Został on wyprodukowany przez ADB (Advanced Digital Broadcast). Prezentujemy zdjęcia urządzenia!Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nieco więcej szczegółów na temat dekodera już 21 marca, natomiast pełny test dekodera zostanie opublikowany w wydaniu 4/2013 magazynu SAT Kurier.

MediaBOX+ jest opisany jako ITI-3740SX. Będzie oferowany równolegle wraz z innymi modelami dekoderów. Jest dostarczany z kartą pracującą w systemie Conax. Wspiera rozdzielczość do 1080p. Posiada dwie głowice satelitarne oraz jedną DVB-T. Ma wbudowany dysk twardy o pojemności 500 GB.

W pierwszych dniach będzie oferowany już z oprogramowaniem nc+, ale w ciągu tygodnia otrzyma aktualizację. Także lista kanałów na początku nie będzie jeszcze ostateczną.

Panel przedni MediaBOX+

Panel przedni MediaBOX+ oraz lekko wysunięta karta

Panel tylny MediaBOX+


Oficjalna prezentacja sprzętu ma nastąpić 21 marca, ale z powodu wycieków informacji zdecydowano się zaprezentować nieoficjalnie MediaBOX+ już teraz. Redakcja prowadzi już testy urządzenia.

Aktualizacja
Z uwagi na pojawiające się komentarze informujemy iż karta na zdjęciu jest wysunięta (i wsadzona odwrotnie), w praktyce chowa się całkowicie i jest umieszczana logo do dołu. Urządzenie na zdjęciach jest wyłączone - posiada wyświetlacz VFD.

Karta Conax jest parowana z dekoderem w taki sam sposób jak w dekoderach nbox.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...