reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
 • Zaloguj

Oferta kanałów tematycznych nc+ [wideo]

dodano: 2013-03-21 13:36 | aktualizacja: 2013-03-21 17:33
autor: Anita Dąbek | źródło: nc+

nc+ NOWE Dynamicznie zmieniająca się oferta największych dostawców treści nie pozostawia żadnych wątpliwości. Programy tematyczne stają się esencją nowego trendu, który z marszu podbija serca milionów użytkowników. Dlatego nc+ stawia na lokalne produkcje dostępne wyłącznie dla swoich abonentów. MiniMini+, PLANETE+, teleTOON+, kuchnia+, nSPORT, DOMO+, Hyper+ i ale kino+ to programy, które wzbogacą ofertę uznanych dostawców treści tematycznych, takich jak BBC, DISCOVERY czy ANIMAL PLANET. Wszystkie programy – zgodnie z podstawowym założeniem platformy będą dostępne w jakości HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Reality shows i dokumenty oraz treści selekcjonowane lub produkowane w kraju – to oferta, znajdująca coraz liczniejszą rzeszę fanów. Poprzez eksplorację niszy każdy widz otrzymuję porcję rozrywki bezpośrednio związanej z jego ukochanym hobby. Bez znaczenia, czy jest to gotowanie, projektowanie przestrzeni domu, gry komputerowe czy malowanki i wycinanki dla dzieci – każdy widz od kilku sezonów coraz głębiej zanurza się w zaskakujących pomysłach producentów. Zarówno Tomek Jakubiak, przekazujący tajemnice kuchni wielkanocnej, jak i Cortney i Robert Novogratz, tworzący najbardziej designerskie wnętrza z ciekawych i niedrogich substratów – stają się powoli gwiazdami nowej sceny, która skutecznie i zarazem przystępnie wyjaśnia najbardziej złożone czynności w nowym duchu “How to…”.

- Kanały tematyczne to perełka w naszej ofercie programowej. Zainteresowania abonentów, ich pasje i sposoby spędzania wolnego czasu to strategiczny element nc+. Jeżeli możemy pomagać im w rozwijaniu nawet najbardziej nieprawdopodobnych pasji, to znaczy, że naprawdę na nowo definiujemy rozrywkę - mówi Christian Anting, Wiceprezes ds. Programowych nc+.Abonenci znajdą w nc+ to, z czego najbardziej znane były obydwie platformy – czyli prawie doskonałą kompozycję kanałów tematycznych. nc+ to 7 uznanych autorskich programów, takich jak cieszący się renomą i uznaniem filmowy ale kino+, pełen poruszających i kontrowersyjnych dokumentów PLANETE+, popularne, lifestylowe programy kuchnia+ i DOMO+, doskonale znany i wysoko oceniany przez ekspertów dziecięcy MiniMini+ oraz młodzieżowy teleTOON+/HYPER+ i nSport
z najciekawszymi lokalnymi wydarzeniami sportowymi. Produkcje lokalne to przede wszystkim selekcja między setkami najlepszych propozycji z całego świata, przeplatana autorskimi formatami stanowiącymi warunek i podstawę odpowiedzi na potrzeby polskich widzów.

Krótko podsumowując, produkcje własne, stanowiące trzon oferty kanałów tematycznych nc+ to:

PLANETE+
Jedyny polski kanał dokumentalny, w którym pokazywane są najlepsze produkcje z całego świata. Większość filmów emitowanych w PLANETE+ to premiery – filmy i programy, które nie były dotąd pokazywane przez żaden inny kanał telewizyjny w Polsce.

kuchnia+
Pierwszy i jedyny polski kanał kulinarny, prawdziwa gratka dla amatorów i pasjonatów kuchni. Specjalnością stacji są autorskie programy z udziałem ekspertów i entuzjastów gotowania.

DOMO+
Jedyna polska telewizja, która dostarcza inspiracji dla domu i ogrodu. W licznych autorskich programach i najlepszych produkcjach zagranicznych pokazuje najnowsze trendy branży wnętrzarskiej i architektury, sprawdzone rozwiązania i nowinki.

MiniMini+
MiniMini+ to telewizja bezpieczna, wolna od agresji i przemocy. Prezentuje wartościowe animacje ze światowych wytwórni oraz klasykę polskiej animacji, z których wiele dostępnych jest z tłumaczeniem migowym oraz audiodeskrypcją. Kanał produkuje też własne programy edukacyjne

teleTOON+
teleTOON+ to jedyna polska telewizja dla dzieci w wieku szkolnym. Prezentuje seriale i filmy z największych światowych wytwórni oraz autorskie produkcje.

HYPER+
HYPER+ to jedyny w Polsce blok programowy poświęcony tematyce gier wideo i nowych technologii. Na jego ramówkę składają się programy autorskie, przygotowane przez doświadczonych ekspertów. Cyklicznie pojawiają się też najświeższe newsy z branży komputerowej oraz relacje z najważniejszych imprez growych, zawodów, targów etc.

nSport
Autorski kanał - to pierwszy w Polsce sportowy kanał informacyjno-publicystyczny. Oferta nSport HD to transmisje dużych wydarzeń piłkarskich i bokserskich oraz dobra publicystyka i reportaż sportowy.

Oferta nc+ zawiera również kompletny zestaw doskonale znanych i niezwykle popularnych 12 kanałów rodziny BBC i Discovery, również w jakości HD. 
 • BBC HD
 • BBC Knowledge HD
 • BBC LIFESTYLE
 • BBC ENTERTAINMENT
 • CBEEBIES
 • DISCOVERY CHANNEL HD
 • DISCOVERY HISTORIA
 • DISCOVERY WORLD
 • DISCOVERY SCIENCE
 • ANIMAL PLANET HD
 • ID INVESTIGATION DISCOVERY
 • TLC


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...