reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Republika z nową stroną i materiałami wideo w sieci

dodano: 2013-03-26 15:58 | aktualizacja: 2013-03-26 18:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TV Republika Telewizja Republika Szykujący się do startu publicystyczno-informacyjny kanał TV Republika ma już w pełni profesjonalną stronę internetową. Można na niej znaleźć m.in. materiały wideo oraz informacje o nowej telewizji. Nadawca zachęca również widzów do współtworzenia TV Republika przez przesyłanie materiałów filmowych i informacji (odpowiedni formularz znajduje się na stronie).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż 10 kwietnia 2013 roku TV Republika w Internecie przeprowadzi transmisje z uroczystości upamiętniających katastrofę smoleńską. (więcej tutaj)

TV Republika to nowa telewizja publicystyczno-informacyjna tworzona przez prawicowych dziennikarzy i publicystów. Jej nadawcą jest spółka Telewizja Niezależna S.A., a dystrybutorem firma Delegata. (więcej tutaj) Stacja będzie dostępna w przekazie satelitarnym (Eutelsat Hot Bird 13°E), kablowym i w Internecie. (więcej tutaj i tutaj) Poprzez satelitę przez miesiąc stacja będzie dostępna w niekodowanym przekazie (FTA). Dla operatorów kablowych dostępna będzie wersja w wysokiej rozdzielczości (HD). Obecnie trwają negocjacje z operatorami platform satelitarnych i sieci kablowych, które są zainteresowane dołączeniem TV Republika do swojej oferty. Według planów stacja ma rozpocząć nadawanie w maju 2013 roku.

Strona internetowa TV Republika:
www.telewizjarepublika.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...
reklama