reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Republika od maja w Cyfrowym Polsacie

dodano: 2013-03-27 12:48 | aktualizacja: 2013-03-27 15:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: informacja własna

TV Republika Telewizja Republika Szykująca się do startu publicystyczno-informacyjna TV Republika w maju 2013 roku pojawi się w ofercie platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat - dowiedział się serwis satkurier.pl. Nadawca ma również podpisane umowy na płatną dystrybucję z operatorami telewizji kablowych, ale na razie nie ujawnia ich listy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Tak, od maja będziemy w Cyfrowym Polsacie, szczegóły niebawem - powiedział w rozmowie z serwisem satkurier.pl Piotr Barełkowski, prezes spółki Telewizja Niezależna S.A., nadawcy TV Republika.

Przypomnijmy, iż o trwających negocjacjach pomiędzy TV Republika i Cyfrowym Polsatem satkurier.pl informował w lutym br. (więcej tutaj)

Czy TV Republika negocjuje również pojawienie się w ofercie platformy nc+?

- Na razie nie - przekazał serwisowi satkurier.pl Piotr Barełkowski.

Kiedy TV Republika rozpocznie nadawanie?

- Z emisją w Internecie ruszamy - zgodnie z zapowiedziami 10.04 (więcej tutaj - red.), to będzie wydarzenie. Emisja w kablu i na satelicie w maju, zaraz po długim weekendzie... - powiedział w rozmowie z serwisem satkurier.pl Piotr Barełkowski. - Start naszej stacji budzi niezwykłe emocje, już teraz w Internecie oglądają nas dziesiątki tysięcy widzów. Jesteśmy przekonani, że niebawem zmienimy polskie media elektroniczne... - dodał.

Nadawca ma podpisane umowy na płatną dystrybucję z operatorami telewizji kablowych, ale na razie nie ujawnia ich listy. Piotr Barełkowski w rozmowie z serwisem satkurier.pl przyznał, że będzie wielu operatorów, którzy umieszczą TV Republika w podstawowych pakietach. Nadawca ma też zapewnione miejsce na satelicie Eutelsat HOT BIRD (13°E), ale wciąż nie ustalono transpondera, z którego stacja będzie dostępna

- Pozdrawiamy Czytelników SAT Kuriera - dodał na zakończenie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka HD Velocap Mini

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

449 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A jasnoszara

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Antena Televes DAT HD BOSS 790

Antena DAT HD BOSS 790 hiszpańskiej firmy Televes została specjalnie...

249 zł Więcej...
reklama