reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Republika od maja w Cyfrowym Polsacie

dodano: 2013-03-27 12:48 | aktualizacja: 2013-03-27 15:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: informacja własna

TV Republika Telewizja Republika Szykująca się do startu publicystyczno-informacyjna TV Republika w maju 2013 roku pojawi się w ofercie platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat - dowiedział się serwis satkurier.pl. Nadawca ma również podpisane umowy na płatną dystrybucję z operatorami telewizji kablowych, ale na razie nie ujawnia ich listy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Tak, od maja będziemy w Cyfrowym Polsacie, szczegóły niebawem - powiedział w rozmowie z serwisem satkurier.pl Piotr Barełkowski, prezes spółki Telewizja Niezależna S.A., nadawcy TV Republika.

Przypomnijmy, iż o trwających negocjacjach pomiędzy TV Republika i Cyfrowym Polsatem satkurier.pl informował w lutym br. (więcej tutaj)

Czy TV Republika negocjuje również pojawienie się w ofercie platformy nc+?

- Na razie nie - przekazał serwisowi satkurier.pl Piotr Barełkowski.

Kiedy TV Republika rozpocznie nadawanie?

- Z emisją w Internecie ruszamy - zgodnie z zapowiedziami 10.04 (więcej tutaj - red.), to będzie wydarzenie. Emisja w kablu i na satelicie w maju, zaraz po długim weekendzie... - powiedział w rozmowie z serwisem satkurier.pl Piotr Barełkowski. - Start naszej stacji budzi niezwykłe emocje, już teraz w Internecie oglądają nas dziesiątki tysięcy widzów. Jesteśmy przekonani, że niebawem zmienimy polskie media elektroniczne... - dodał.

Nadawca ma podpisane umowy na płatną dystrybucję z operatorami telewizji kablowych, ale na razie nie ujawnia ich listy. Piotr Barełkowski w rozmowie z serwisem satkurier.pl przyznał, że będzie wielu operatorów, którzy umieszczą TV Republika w podstawowych pakietach. Nadawca ma też zapewnione miejsce na satelicie Eutelsat HOT BIRD (13°E), ale wciąż nie ustalono transpondera, z którego stacja będzie dostępna

- Pozdrawiamy Czytelników SAT Kuriera - dodał na zakończenie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

75 zł Więcej...