reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Beata Mońka odchodzi z nc+. Powodem różnica zdań

dodano: 2013-03-29 15:27 | aktualizacja: 2013-04-03 11:51
autor: Anita Dąbek | źródło: nc+

nc+ NOWE Platforma satelitarna nc+ wysłała komunikat, w którym napisano: - Wspólnie z Beatą Mońką zgodziliśmy się, że rozstanie się z firmą nc+ w trybie natychmiastowym. Decyzja ta jest efektem różnicy zdań na temat przyjętej strategii firmy oraz jej komunikacji. Beata Mońka była wiceprezesem zarządu ds. Business Affairs, Communication & Branding nc+. Od 2011 roku prezes i CEO w CANAL+ Cyfrowy - zaangażowana w proces połączenia platform CYFRA+ i n.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Beata Mońka od 19 lat związana z mediami i komunikacją  - na stanowiskach zarządczych w międzynarodowych firmach – m.in. w Grupie Omnicom, gdzie jako zastępca dyrektora generalnego i członek zarządu odpowiadała za rozwój Grupy CP DDB. Następnie członek zarządu i dyrektor zarządzający ds. sprzedaży i marketingu w Axel Springer. Przez blisko 6 lat w koncernie WPP była Prezesem i CEO Grupy Y&R Brands.

Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Swinburne University of Technology – Business Faculty w Melbourne. Laureatka wielu nagród biznesowych.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...