reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CYFRA+: zmiany w ofercie od 1 kwietnia br.

dodano: 2013-03-29 21:10 | aktualizacja: 2013-04-01 16:44
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: ncplus.pl

CYFRA+ HD www Na stronie domowej operatora nc+ pojawił się komunikat dla abonentów CYFRY+, którzy nie przemigrowali do nowej oferty. Informuje on o wyłączeniu z oferty od 1 kwietnia kanałów: 13th Street Universal (to było już wiadome od jakiegoś czasu), Zone Romantica, ESPN Classic i Religia.tv (ten ostatni znika tylko dla użytkowników dekoderów SD). W lipcu ten samo los spotka: CNN International, Cartoon Network i TCM, czyli kanały od Turner Broadcasting System.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poniżej pełna treść opublikowanej informacji:

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.


Aktualizacja
I jak zapowiedziano - tak się stało. Wymienione kanały przestały być dostępne dla abonentów, jednak nie usunięto z nich kodowania CYFRY+, ani w przypadku 13th Street Universal i Religia.tv w wersji w DVB-S - nie opuściły one jeszcze transponderów operatora. Jedynie (aktualnie - 1 kwietnia) brak uprawnień do odbioru.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

39 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...