reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

CYFRA+: zmiany w ofercie od 1 kwietnia br.

dodano: 2013-03-29 21:10 | aktualizacja: 2013-04-01 16:44
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: ncplus.pl

CYFRA+ HD www Na stronie domowej operatora nc+ pojawił się komunikat dla abonentów CYFRY+, którzy nie przemigrowali do nowej oferty. Informuje on o wyłączeniu z oferty od 1 kwietnia kanałów: 13th Street Universal (to było już wiadome od jakiegoś czasu), Zone Romantica, ESPN Classic i Religia.tv (ten ostatni znika tylko dla użytkowników dekoderów SD). W lipcu ten samo los spotka: CNN International, Cartoon Network i TCM, czyli kanały od Turner Broadcasting System.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poniżej pełna treść opublikowanej informacji:

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.


Aktualizacja
I jak zapowiedziano - tak się stało. Wymienione kanały przestały być dostępne dla abonentów, jednak nie usunięto z nich kodowania CYFRY+, ani w przypadku 13th Street Universal i Religia.tv w wersji w DVB-S - nie opuściły one jeszcze transponderów operatora. Jedynie (aktualnie - 1 kwietnia) brak uprawnień do odbioru.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...