reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Co pokaże TV Republika 10 kwietnia?

dodano: 2013-04-01 15:06 | aktualizacja: 2013-04-01 16:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: TV Republika

TV Republika Telewizja Republika 10 kwietnia 2013 roku szykująca się do startu publicystyczno-informacyjna TV Republika przeprowadzi próbną emisję w Internecie. Stacja będzie relacjonować obchody trzeciej rocznicy katastrofy smoleńskiej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na dzień trzeciej rocznicy katastrofy smoleńskiej TV Republika zaplanowała całodzienny program poświęcony obchodom upamiętniającym ofiary 10 kwietnia.

Począwszy od godziny 8:00 rano, aż do godziny 23:00 TV Republika przeprowadzi relację na żywo z najważniejszych wydarzeń tego dnia: porannej Mszy Świętej z kościoła seminaryjnego przy Krakowskim Przedmieściu, złożenia kwiatów pod Pałacem Prezydenckim, koncertów i imprez artystycznych odbywających się na scenie pod galerią Kordegardą, uroczystej Mszy Świętej sprawowanej w intencji wszystkich 96. ofiar katastrofy, która rozpocznie się o godzinie 19:00 w bazylice archikatedralnej pod wezwaniem Świętego Jana na warszawskim Starym Mieście oraz transmisję Marszu Pamięci, który pod wieczornej liturgii przejdzie ulicami stolicy i pod Pałacem Prezydenckim zakończy obchody tragicznej rocznicy.

Oprócz relacji na żywo widzowie TV Republika zobaczą także materiały archiwalne, dokumentujące wydarzenia ostatnich trzech lat, rozmowy z zaproszonymi do studia gośćmi oraz fragmenty filmów dokumentalnych Ewy Stankiewicz, Anity Gargas i Joanny Lichockiej poświęconych tragedii smoleńskiej.

W środę, 10 kwietnia 2013 roku TV Republika będzie w sercu najważniejszych wydarzeń! Stacja zaprasza od godziny 8:00 na stronę www.telewizjarepublika.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...
reklama