reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Co pokaże TV Republika 10 kwietnia?

dodano: 2013-04-01 15:06 | aktualizacja: 2013-04-01 16:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: TV Republika

TV Republika Telewizja Republika 10 kwietnia 2013 roku szykująca się do startu publicystyczno-informacyjna TV Republika przeprowadzi próbną emisję w Internecie. Stacja będzie relacjonować obchody trzeciej rocznicy katastrofy smoleńskiej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na dzień trzeciej rocznicy katastrofy smoleńskiej TV Republika zaplanowała całodzienny program poświęcony obchodom upamiętniającym ofiary 10 kwietnia.

Począwszy od godziny 8:00 rano, aż do godziny 23:00 TV Republika przeprowadzi relację na żywo z najważniejszych wydarzeń tego dnia: porannej Mszy Świętej z kościoła seminaryjnego przy Krakowskim Przedmieściu, złożenia kwiatów pod Pałacem Prezydenckim, koncertów i imprez artystycznych odbywających się na scenie pod galerią Kordegardą, uroczystej Mszy Świętej sprawowanej w intencji wszystkich 96. ofiar katastrofy, która rozpocznie się o godzinie 19:00 w bazylice archikatedralnej pod wezwaniem Świętego Jana na warszawskim Starym Mieście oraz transmisję Marszu Pamięci, który pod wieczornej liturgii przejdzie ulicami stolicy i pod Pałacem Prezydenckim zakończy obchody tragicznej rocznicy.

Oprócz relacji na żywo widzowie TV Republika zobaczą także materiały archiwalne, dokumentujące wydarzenia ostatnich trzech lat, rozmowy z zaproszonymi do studia gośćmi oraz fragmenty filmów dokumentalnych Ewy Stankiewicz, Anity Gargas i Joanny Lichockiej poświęconych tragedii smoleńskiej.

W środę, 10 kwietnia 2013 roku TV Republika będzie w sercu najważniejszych wydarzeń! Stacja zaprasza od godziny 8:00 na stronę www.telewizjarepublika.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 640 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament 2019 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2019 + książka tematyczna...

99 zł Więcej...

Miernik Deviser S30 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem PWR,...

650 zł Więcej...
reklama