reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telezakupy Mango24 z pasmem „Mango Extra” [wideo]

dodano: 2013-04-02 10:12 | aktualizacja: 2013-04-02 13:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telezakupy Mango/tvnfakty.pl/wirtualnemedia.pl/satkurier.pl

Mango24 Grupa TVN wprowadza zapowiadane zmiany w kanale Telezakupy Mango24. 2 kwietnia 2013 roku na antenie stacji pojawiło się nowe pasmo „Mango Extra”. Emitowane będzie ono codziennie w godzinach 7:30-9:30. Każdy program podzielony jest na dwie części tematyczne. W audycji prowadzonej na żywo prezentowane są produkty, na co dzień niedostępne w ramach usług Mango. Pierwsze wydanie programu poprowadziła Justyna Bielecka.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż na początku marca br. Markus Tellenbach, prezes Grupy TVN, w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl przyznał, że dotychczasowy format prezentowania produktów w telezakupach się wyczerpał. (więcej tutaj)

- Prowadzimy testy dotyczące przejścia z aktualnego formatu prezentowania produktów do bardziej innowacyjnych formatów, jednym z nich jest model aukcyjny - poinformował wtedy serwis wirtualnemedia.pl Markus Tellenbach.

W przeszłości na antenie stacji były już emitowane pasma telezakupowe na żywo, a w latach 2007-2008 nadawał w Polsce kanał aukcyjny Promocja.tv (którego nadawcą była spółka Media Ekspert Sp. z o. o.). Sprzedaż produktów w tej stacji, poprzez aukcje, odbywała się również w programach na żywo.

Kanał Telezakupy Mango24 rozpoczął nadawanie w 2003 roku (próbne już w 2002 roku). Nadawcą jest spółka Mango Media z Gdyni. W 2007 roku 100 procent udziałów w niej przejęła Grupa TVN. Niedawno Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) przedłużyła stacji koncesję o kolejne 10 lat. (więcej tutaj)

Stacja jest dostępna w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird 13°E. Znajduje się w ofercie platform satelitarnych n, CYFRA+, nc+, Cyfrowy Polsat, TNK/TNK HD, Smart HD, Orange TV i wybranych sieci kablowych. Niekodowany przekaz jest dostępny również w Internecie: www.tv.mango.pl

„Mango Extra” codziennie od 7:30 do 9:30 na kanale Telezakupy Mango24.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas OFC-1200 G

Podświetlana antena epoksydowa 1,3 m z zawieszeniem AE z podgrzewaną...

1 150 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Light Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...

Moduł Conax Smit CAM

Tania wersja modułu CI dla skandynawskiego systemu Conax marki Smit....

139 zł Więcej...
reklama