reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wodny Świat” i „Disco Gwiazdy” - nowości TVR [wideo]

dodano: 2013-04-03 12:00 | aktualizacja: 2013-04-03 16:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Michał Winnicki Entertainment

TVR nowe W sobotę, 6 kwietnia 2013 roku na antenie ogólnopolskiej telewizji TVR pojawią się dwa nowe programy tematyczne: żeglarski „Wodny Świat” i muzyczny „Disco Gwiazdy”. Producentem obu programów jest firma Michał Winnicki Entertainment, znana między innymi z takich programów jak „Letni Wakacjometr” (TV4) oraz „Golf Pasja i Sport” (Polsat Biznes).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Magazyn „Wodny Świat” będzie w całości poświęcony wszelkim formom spędzania czasu w wodzie i nad wodą. Do realizacji programu wykorzystywane są najnowsze techniki telewizyjne, w tym specjalne kamery podwodne pokazujące całą akcję z nieznanej dotąd perspektywy. Tematyka programu obejmuje między innymi: żeglarstwo, pływanie, wioślarstwo, windsurfing, kitesurfing, jachty, wędkarstwo, rybołówstwo, nurkowanie oraz wszelkie inne sporty wodne.

W programie „Wodny Świat” często będą się pojawiać wyjątkowi goście, tacy jak słynni pływacy, olimpijczycy, żeglarze, zasłużeni marynarze oraz ci wszyscy, którzy mają coś mądrego i ciekawego do przedstawienia naszym widzom.Program poprowadzi Magdalena Suchodolska - absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Szczecińskim, prezenterka wielu programów telewizyjnych i wielka miłośniczka żeglarstwa. Reżyserem cyklu jest Waldemar Furgała - filmowiec z wieloletnim doświadczeniem w telewizji oraz kinie offowym.

Magazyn „Wodny Świat” będzie emitowany od 6 kwietnia 2013 roku w każdą sobotę o godzinie 18:30 w telewizji TVR.

„Disco Gwiazdy” to wyjątkowy program prezentujący największe gwiazdy disco-polo i polskiej muzyki dance. Prowadzący rozmawia ze swoimi gośćmi o największych przebojach, historiach z tras koncertowych oraz trendach panujących kiedyś i dziś w najpopularniejszej w Polsce muzyce rozrywkowej. Gośćmi będą m.in.: Radek Liszewski z zespołu Weekend, zespół Top One, zespół B-qll, Marcin Miller z zespołu Boys, a także kontrowersyjny zespół Bracia Figo Fagot. W programie emitowane będą również fragmenty kultowych teledysków.

Premierowe odcinki programu „Disco Gwiazdy” w każdą sobotę o 10:00 w TVR.

Telewizja TVR dostępna jest w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird 13°E. Znajduje się w ofertach wszystkich platform satelitarnych oraz wybranych sieci kablowych. Stacja część swojego programu kieruje do osób związanych z rolnictwem, leśnictwem i działkowców. Znajdą tu oni aktualne informacje rynkowe i magazyny poradnikowe. Pozostałą część ramówki wypełniają programy rozrywkowe.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 9-10/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2020

10 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...
reklama