reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sundance Channel i Ginx TV w sieci Elsat

dodano: 2013-04-05 20:25 | aktualizacja: 2013-04-05 21:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Elsat

Elsat Sieć kablowa Elsat (Śląska Grupa Multimedialna) poszerzyła swoją ofertę o zapowiadany wcześniej kanał o grach Ginx TV (więcej tutaj), który dostępny jest na kanale 110. w pakietach Czerwonym Cyfrowym, Zielonym i Zielonym HD, oraz filmowy Sundance Channel. Ta stacja znalazła się na kanale 102. w pakietach Zielonym i Zielonym HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sundance Channel oferuje widzom różnorodny i wciągający wybór niezależnych filmów, dokumentów i produkcji własnych, wszystkie w jakości HD, bez cenzury i bez reklam.

Ginx TV to jedyny międzynarodowy kanał telewizyjny oferujący programy tematyczne, najnowsze wiadomości, recenzje i programy specjalne prosto ze świata gier komputerowych. Ginx TV jest dostępny w polskiej wersji językowej, nadaje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferuje w 100 proc. oryginalne treści inspirowane najlepszymi i najświeższymi propozycjami ze świata gier komputerowych i gier wideo. Od klasycznych konsoli po najnowsze aplikacje; od skromnych, pierwszych pikselowatych gier po najnowsze hity w jakości HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama