reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Udany debiut TV Republika - łącznie 200 tys. widzów

dodano: 2013-04-11 11:48 | aktualizacja: 2013-04-11 12:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: TV Republika

TV Republika Telewizja Republika Przez całą środę, 10 kwietnia 2013 roku TV Republika nadawała przez Internet próbny program. (więcej tutaj i tutaj) Między 8:00 a 23:00 można było śledzić relacje wydarzeń towarzyszących obchodom trzeciej rocznicy katastrofy smoleńskiej, które odbywały się w Warszawie w rejonie Krakowskiego Przedmieścia, w tym m.in. wystąpienie prezesa Prawa i Sprawiedliwości (PiS) Jarosława Kaczyńskiego, Mszę Świętą z archikatedry warszawskiej i kończący uroczystości Marsz Pamięci.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Republika pokazywała także materiały archiwalne, dokumentujące wydarzenia ostatnich trzech lat oraz rozmowy z gośćmi zaproszonymi do studia zlokalizowanego w kawiarni Telimena na Krakowskim Przedmieściu, relacje ze studia telewizyjnego z ulicy Farbiarskiej na Ursynowie, a także fragmenty filmów dokumentalnych Ewy Stankiewicz, Anity Gargas i Joanny Lichockiej poświęconych tragedii smoleńskiej

Mimo iż nie obyło się bez problemów - w ciągu dnia na osiedlu Usynów, na którym zlokalizowana jest siedziba TV Republika, nieoczekiwanie odłączono prąd (więcej tutaj) - testową emisję programu TV Republika śledziło łącznie około 200 tysięcy widzów.

Jednym z głównych elementów środowej emisji TV Republika były „wejścia na żywo” Ewy Stankiewicz oraz Tomasza Sakiewicza, którzy co pół godziny przez kilka minut rozmawiali z przypadkowymi przechodniami na Krakowskim Przedmieściu. Taka będzie także formuła ich autorskiego programu „Studio otwarte”, który od maja br. będzie emitowany w niedzielne popołudnia.

Wśród wielu gości TV Republika byli wczoraj m.in. Jarosław Kaczyński i Marta Kaczyńska. Natomiast rozmowy z politykami, publicystami i rodzinami smoleńskimi, które przez cały dzień odbywały się w studiu na Krakowskim Przedmieściu, prowadzili dziennikarze, którzy w TV Republika poprowadzą pasma informacyjne: Piotr Gociek, Katarzyna Gójska-Hejke, Joanna Lichocka i Piotr Rachoń.

- Wspólnie pobiliśmy wszystkie rekordy. Przed ekranami komputerów siedziało w jednej chwili od 5 do 10 tysięcy widzów. Oznacza to, że łącznie obejrzało naszą (wspólną) telewizję około 200 000 osób. Czegoś takiego jeszcze nie było w polskim Internecie, a kolejne rekordy przed  nami. Transmisję zrealizowaliśmy przy współpracy Telewizji Republika z firmą A3media. Pozdrawiamy serdecznie! - napisała w komunikacie do widzów „zmęczona, ale szczęśliwa redakcja Telewizji Republika”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...