reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SES z platformą testową Ultra HD

dodano: 2013-04-10 17:46 | aktualizacja: 2013-04-11 17:07
autor: Anita Dąbek | źródło: SES

SES UHDTV Operator satelitarny SES zawiązał inicjatywę „SES Ultra HD Experience”, mającą na celu zaproszenie dostawców treści i nadawców do współpracy z SES, aby wspierać rozwój Ultra HD. - Producenci wprowadzają na rynek modele telewizorów z coraz większymi ekranami w coraz bardziej przystępnych cenach, a konsumenci oczekują treści o możliwie najwyższej jakości obrazu - powiedział Norbert Hoelzle, starszy wiceprezes ds. handlowych na region Europy w SES. - Jako dla światowego operatora satelitarnego, jest to niezwykle ważne dla SES, aby odgrywać rolę katalizatora oraz umożliwiać przemysłowi napędzanie rozwoju ekosystemu Ultra HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Wyzwaniem dla nadawców jest udostępnianie treści w Ultra HD. Ponieważ satelita jest najbardziej odpowiednią infrastrukturą do dostarczania obrazu w ultrawysokiej rozdzielczości do dużej grupy odbiorców, SES jest dobrze przygotowany do wspierania dostawców treści i nadawców w testowaniu Ultra HD i dystrybucji ich treści zanim Ultra HD stanie się komercyjną rzeczywistością na przestrzeni najbliższych kilku lat.

Dzięki inicjatywie „SES Ultra HD Experience”, producenci treści i nadawcy z całego świata są zaproszeni do gromadzenia materiałów w Ultra HD za pośrednictwem specjalnej strony internetowej www.ses.com/ultrahd-experience, i mają możliwość nadawania i testowania swoich treści poprzez satelity SES.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii UHD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

749 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...