reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+ przedstawia UOKiK propozycje rozwiązania sporu [audio]

dodano: 2013-04-11 15:48 | aktualizacja: 2013-04-11 16:04
autor: Anita Dąbek | źródło: Polskie Radio

nc+ NOWE Małgorzata Cieloch, rzecznik prasowy Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, powiedziała w Trójce Polskiego Radia, że decyzja w sprawie platformy nc+ zapadnie w ciągu kilkunastu dni. W „Za, a nawet przeciw” Cieloch zdradziła, że platforma nc+ skontaktowała się z UOKIK, przedstawiając propozycje rozwiązania sporu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sytuacja, w której spółka jednostronnie zmienia umowę zawartą na czas określony i jednocześnie nie daje wyboru konsumentowi oraz nie zwraca wszystkich kosztów poniesionych z zakupem całej infrastruktury, oznacza, że mamy do czynienia ze złamaniem pewnego dobrego obyczaju i, naszym zdaniem, również przepisów. Będziemy teraz pertraktować takie warunki, które spowodują, że spółka zmieni zdanie – tłumaczy Cieloch.

Mamy do czynienia ze złamaniem pewnego dobrego obyczaju i, naszym zdaniem, również przepisów. Decyzja w sprawie nc+ zapadnie w ciągu kilkunastu dni – dodaje.

Posłuchaj całego materiału:Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...