reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+ przedstawia UOKiK propozycje rozwiązania sporu [audio]

dodano: 2013-04-11 15:48 | aktualizacja: 2013-04-11 16:04
autor: Anita Dąbek | źródło: Polskie Radio

nc+ NOWE Małgorzata Cieloch, rzecznik prasowy Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, powiedziała w Trójce Polskiego Radia, że decyzja w sprawie platformy nc+ zapadnie w ciągu kilkunastu dni. W „Za, a nawet przeciw” Cieloch zdradziła, że platforma nc+ skontaktowała się z UOKIK, przedstawiając propozycje rozwiązania sporu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sytuacja, w której spółka jednostronnie zmienia umowę zawartą na czas określony i jednocześnie nie daje wyboru konsumentowi oraz nie zwraca wszystkich kosztów poniesionych z zakupem całej infrastruktury, oznacza, że mamy do czynienia ze złamaniem pewnego dobrego obyczaju i, naszym zdaniem, również przepisów. Będziemy teraz pertraktować takie warunki, które spowodują, że spółka zmieni zdanie – tłumaczy Cieloch.

Mamy do czynienia ze złamaniem pewnego dobrego obyczaju i, naszym zdaniem, również przepisów. Decyzja w sprawie nc+ zapadnie w ciągu kilkunastu dni – dodaje.

Posłuchaj całego materiału:Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...