reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Niepewna przyszłość kanałów SportItalia

dodano: 2013-04-12 17:01 | aktualizacja: 2013-04-12 17:14
autor: Rafał Olchowik | źródło: parabola.cz

SportItalia.jpg Przyszłość włoskich kanałów sportowych SportItalia 1, SportItalia 2 i SportItalia 24 jest niepewna po wszczęciu postępowania upadłościowego przeciwko spółce Interactive, która dysponuje koncesją na nadawanie. Według lokalnych informacji, spółka zmieniła nazwę na Maroncelli 9, a swoje aktywa przekazała dla EDB Media. Ta ostatnia ma wystarczające środki na prowadzenie stacji, ale tylko do końca czerwca. W pierwszej kolejności może zniknąć SportItalia 24.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jednocześnie, EDB Media jest otwarta na nowych potencjalnych nabywców albo partnerów. Mimo że nie są prowadzone żadne negocjacje, wymieniany jest katarski nadawca Al Jazeera.

Kanały SportItalia posiadają prawa do kilku drobnych rozgrywek piłkarskich we Włoszech, jak również do argentyńskiej ligi i Euroligi. Są nadawane bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej na terenie Włoch i płatnej platformie satelitarnej Sky Italia (satelity Eutelsat Hot Bird 13°E).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

420 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama