reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Niepewna przyszłość kanałów SportItalia

dodano: 2013-04-12 17:01 | aktualizacja: 2013-04-12 17:14
autor: Rafał Olchowik | źródło: parabola.cz

SportItalia.jpg Przyszłość włoskich kanałów sportowych SportItalia 1, SportItalia 2 i SportItalia 24 jest niepewna po wszczęciu postępowania upadłościowego przeciwko spółce Interactive, która dysponuje koncesją na nadawanie. Według lokalnych informacji, spółka zmieniła nazwę na Maroncelli 9, a swoje aktywa przekazała dla EDB Media. Ta ostatnia ma wystarczające środki na prowadzenie stacji, ale tylko do końca czerwca. W pierwszej kolejności może zniknąć SportItalia 24.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jednocześnie, EDB Media jest otwarta na nowych potencjalnych nabywców albo partnerów. Mimo że nie są prowadzone żadne negocjacje, wymieniany jest katarski nadawca Al Jazeera.

Kanały SportItalia posiadają prawa do kilku drobnych rozgrywek piłkarskich we Włoszech, jak również do argentyńskiej ligi i Euroligi. Są nadawane bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej na terenie Włoch i płatnej platformie satelitarnej Sky Italia (satelity Eutelsat Hot Bird 13°E).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kamera SJCAM SJ8 PRO

979 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI/CI+ i 2x...

1 199 zł Więcej...

LNB Single BEST HG 101 Ultra Black 0,1dB

Najwyższej jakości konwerter Universal Single LNB o współczynniku szumów 0,1...

35 zł Więcej...
reklama