reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Republika ze stałą emisją w sieci. Co nadaje? [wideo]

dodano: 2013-04-13 12:07 | aktualizacja: 2013-04-13 13:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: TV Republika/satkurier.pl

TV Republika Telewizja Republika Od 10 kwietnia 2013 roku TV Republika nadaje swój program w Internecie. (więcej tutaj) Tego dnia stacja przeprowadziła transmisje z obchodów trzeciej rocznicy katastrofy smoleńskiej. (więcej tutaj i tutaj) Co obecnie znajdziemy w ramówce? Nadawca zaprezentował ponadto również dwa nowe spoty promocyjne.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku do piątku TV Republika emituje poranne i popołudniowo-wieczorne premierowe pasma publicystyczne. Ich gospodarzami są Piotr Gociek i Michał Rachoń oraz Joanna Lichocka i Katarzyna Gójska-Hejke. Stałym elementem programu jest też serwis informacyjny „Dzisiaj”, nadawany codziennie o 19:45.

TV Republika ma rozpocząć regularne nadawanie, według planów, w maju 2013 roku. Stacja będzie dostępna w przekazie satelitarnym (Eutelsat Hot Bird 13°E), kablowym i w Internecie. (więcej tutaj i tutaj) Poprzez satelitę przez miesiąc stacja będzie dostępna w niekodowanym przekazie (FTA). Dla operatorów kablowych dostępna będzie wersja w wysokiej rozdzielczości (HD). Obecnie trwają negocjacje z operatorami platform satelitarnych i sieci kablowych, które są zainteresowane dołączeniem stacji do swojej oferty. Według nadawcy, TV Republika ma znaleźć się m.in. w ofercie platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat, z którą są finalizowane rozmowy. (więcej tutaj) 3 kwietnia 2013 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) przyznała TV Republika koncesję na nadawanie programu o charakterze publicystyczno-informacyjnym. (więcej tutaj) Jej nadawcą jest spółka Telewizja Niezależna S.A., a dystrybutorem firma Delegata. (więcej tutaj)

Strona internetowa TV Republika:
www.telewizjarepublika.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...