reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Republika ze stałą emisją w sieci. Co nadaje? [wideo]

dodano: 2013-04-13 12:07 | aktualizacja: 2013-04-13 13:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: TV Republika/satkurier.pl

TV Republika Telewizja Republika Od 10 kwietnia 2013 roku TV Republika nadaje swój program w Internecie. (więcej tutaj) Tego dnia stacja przeprowadziła transmisje z obchodów trzeciej rocznicy katastrofy smoleńskiej. (więcej tutaj i tutaj) Co obecnie znajdziemy w ramówce? Nadawca zaprezentował ponadto również dwa nowe spoty promocyjne.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od poniedziałku do piątku TV Republika emituje poranne i popołudniowo-wieczorne premierowe pasma publicystyczne. Ich gospodarzami są Piotr Gociek i Michał Rachoń oraz Joanna Lichocka i Katarzyna Gójska-Hejke. Stałym elementem programu jest też serwis informacyjny „Dzisiaj”, nadawany codziennie o 19:45.

TV Republika ma rozpocząć regularne nadawanie, według planów, w maju 2013 roku. Stacja będzie dostępna w przekazie satelitarnym (Eutelsat Hot Bird 13°E), kablowym i w Internecie. (więcej tutaj i tutaj) Poprzez satelitę przez miesiąc stacja będzie dostępna w niekodowanym przekazie (FTA). Dla operatorów kablowych dostępna będzie wersja w wysokiej rozdzielczości (HD). Obecnie trwają negocjacje z operatorami platform satelitarnych i sieci kablowych, które są zainteresowane dołączeniem stacji do swojej oferty. Według nadawcy, TV Republika ma znaleźć się m.in. w ofercie platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat, z którą są finalizowane rozmowy. (więcej tutaj) 3 kwietnia 2013 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) przyznała TV Republika koncesję na nadawanie programu o charakterze publicystyczno-informacyjnym. (więcej tutaj) Jej nadawcą jest spółka Telewizja Niezależna S.A., a dystrybutorem firma Delegata. (więcej tutaj)

Strona internetowa TV Republika:
www.telewizjarepublika.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum AX Lion 2-M

Najnowszy i tani odbiornik DVB-T/T2 firmy AX Technology dla Naziemnej...

99 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...
reklama