reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Family Sport w kolejnych sieciach kablowych

dodano: 2013-04-14 17:15 | aktualizacja: 2013-04-14 17:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Family Sport/satkurier.pl

Family Sport Kanał Family Sport (SD/HD), który rozpoczął nadawanie w marcu 2013 roku, poszerza swój zasięg w sieciach kablowych. Stacja była początkowo dostępna tylko w sieci Jambox (więcej tutaj) (zarówno w SD jak i HD). Od kwietnia br. mogą ją również oglądać widzowie sieci: Echostar z Poznania, Global Media z Częstochowy, Tel-Kab z Pruszkowa, a także w trzech sieciach w Białymstoku. Nadawcą Famliy Sport jest spółka R.D.F. Broadcasting z Bielska-Białej, a za dystrybucję odpowiada TVPasja.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Family Sport to kanał skierowany do odbiorców, dla których sport to nie tylko ligi, tabele, federacje czy wyczyn. Kanał swoją ofertę kieruje do widzów, którzy sport i rekreację traktują przede wszystkim jako rozrywkę, sposób na spędzenie wolnego czasu lub po prostu metodę na bycie razem z rodziną czy przyjaciółmi. Family Sport to rodzina programów dla aktywnej rodziny.

W ofercie Family Sport możemy oglądać takie programy jak: „Slajd show”, „Bajkał”, „Largo i przyjaciele”, „Pogromczynie maszyn”, „Prof. Tom Anatom”, Technosport, „4 żywioły, Tai Chi Chuan, Zobacz!, Gość Family Sport, Z rafinerią w Kirgistanie, Arnold i Karolina, Ekspedycja motocyklowa, Klub Family Sport, W poszukiwaniu dobrych stron, Heart for dart, Skrzydlaci władcy, Sportowa randka, Fit rocks, Sportowa szatnia, Toksyczna lodówka, Kung-fu Wanda, Mistrzowie biwaków, Lornetka Family Sport, Spal to!, Mamy (cię) na korcie, Power walking.

Przypomnijmy, iż serwis satkurier.pl jako pierwszy poinformował o planach uruchomienia przez spółkę R.D.F. Broadcasting z Bielska-Białej kanału Family Sport SD/HD (więcej tutaj).

Strona internetowa Family Sport:
www.familysport.tv

Profil Family Sport na portalu społecznościowym Facebook:
www.facebook.com/familysporttv


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...