reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP pokaże film „Prezydent” o Lechu Kaczyńskim?

dodano: 2013-04-14 12:44 | aktualizacja: 2013-04-14 17:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: niezalezna.pl

TVP Portal niezalezna.pl poinformował, iż istnieje możliwość wyemitowania przez TVP polskiego filmu dokumentalnego „Prezydent”, poświęconego pamięci prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Za jego reżyserię odpowiadają Joanna Lichocka i Jarosław Rybicki. Byłby to kolejny dokument przygotowany przez środowisko związane z tygodnikiem „Gazeta Polska”, który pokaże TVP. Przypomnijmy, iż 8 kwietnia 2013 roku TVP1 wyemitowała film „Anatomia upadku” Anity Gargas. (więcej tutaj i tutaj)Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Właśnie dostaliśmy sygnał od Telewizji Polskiej, że prawdopodobnie istnieje możliwość, iż TVP wyświetli go w nieodległej przyszłości - powiedział serwisowi niezalezna.pl Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i producent filmu.

Film „Prezydent” miał niedawno swoją premierę. Dokument został wydany na płycie DVD, którą można nabyć wraz z aktualnym numerem „Gazety Polskiej” (nr 15).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...