reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

AVC Polska: Internet satelitarny bez limitów

dodano: 2013-04-16 15:44
autor: Anita Dąbek | źródło: Eutelsat

Tooway Gospodarstwa domowe i firmy znajdujące się w słabo zurbanizowanych regionach, z ograniczonymi połączeniami światłowodowymi lub radiowymi, mogły dotychczas mieć duże kłopoty ze stałym, szerokopasmowym dostępem do Internetu. Tam gdzie nie dociera sygnał UMTS, 3G czy LTE (lub nie działa on zgodnie z oczekiwaniami) rozwiązanie jest tylko jedno – połączenie satelitarne. Od teraz dostępne również w Polsce w wersji nielimitowanej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przełomowa usługa Internetu satelitarnego wykorzystuje niezawodne technologie i świetnie się sprawdza w miejscach, gdzie wszystkie inne możliwości odbioru Internetu zawodzą lub nie spełniają współczesnych, bardzo wysokich oczekiwań. Nie ma już żadnego znaczenia, czy osoba potrzebująca szerokopasmowego dostępu do światowej sieci mieszka w wielkim mieście, małym miasteczku, górach czy lesie. Taką usługę zapewnia Tooway firmy Eutelsat, czyli dwukierunkowa usługa satelitarna, dzięki której w prosty sposób można uzyskać dostęp do Internetu. Co dokładnie oznacza dwukierunkowość? Odbiór, jak i przesył danych odbywa się za pośrednictwem satelity. W związku z tym nie ma potrzeby instalowania linii telefonicznej.

- Internet stał się powszechnym narzędziem komunikacji i łączności, jednak nawet teraz są miejsca gdzie z jego dostępnością nadal jest ciężko - mówi Robert Węgrzyn, prezes firmy AVC Polska (oficjalny dystrybutor marki Tooway). - Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów dajemy możliwość korzystania ze stacjonarnego, prywatnego łącza z satelitą dla każdego i w każdym miejscu.

Od niedawna zmieniła się oferta AVC – z korzyścią dla abonentów. Tylko AVC Polska proponuje pięć różnych pakietów promocyjnych w cenie aktywacji jednorazowej na start za 99 zł. Pakiet Lider umożliwia surfowanie po Internecie bez jakichkolwiek limitów. To nowość i duża zmiana na polskim rynku. Trzeba się jednak śpieszyć - promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Więcej szczegółów na stronie http://www.avctrade.com.pl/promocje.htm


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 45cm

Aluminiowy stojak ścienny 45cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

72 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...