reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Testowa emisja Pilot TV

dodano: 2003-02-05 15:20 | aktualizacja: 2003-02-05 15:59
autor: Janusz Sulisz | źródło:

pilot_tv_logo_sk.gif Od kilku dni na tr. TVN z Hot Birda pojawiają się testowe emisje nowego polskiego kanału Pilot TV, którego oficjalny start zapowiadany jest na 10 lutego 2003 roku. W lewym górnym rogu jest obraz programu, na dole pasek z przesuwającą się zawartością innych kanałów (patrz ZAP).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pilot TV ma być kanałem tematycznym poświęconym telewizji. Ma być dostępny w sieciach kablowych (między innymi UPC TK) i na platformach satelitarnych. Jeśli pozostanie niekodowany z Hot Birda, to zapewne będzie w obu platformach, Cyfrze+ i Polsacie Cyfrowym oraz także dla użytkowników cyfrowych odbiorników FTA/CI, co zapewne wpłynie na wzrost zainteresowania sprzętem cyfrowym. To kolejny niekodowany kanał z tego satelity.

Program Pilot TV będzie składał się z autopromocyjnych zwiastunów innych kanałów oraz materiałów na temat wydarzeń medialnych, w tym zdjęcia z planów filmowych i telewizyjnych, rozmowy z ludźmi branży mediów i rozrywki, konkursy SMS. Będzie nadawany przez cała dobę z aktywnym programem od godziny 6:00 do godziny 0:00.

Z testowej transmisji Pilot TV z częstotliwości 11,408V wynika, że na dolnym pasku na bieżąco będzie można obserwować zmiany na wybranych kanałach (przeważnie polskich lub obecnych w platformach i kablówkach), po dwa kanały zmieniające się co kilkanaście sekund. Testowano zawartość programową kanałów od godziny 17:00 do godziny 18:00 - zmiana co pół godziny. Na bieżąco pokazywany jest czas po prawej nad paskiem z zawartością kanałów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...