reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV4 TVL Odra przenosi się do Internetu

dodano: 2013-04-23 04:41
autor: SatExpert | źródło: tvpolsat.info/tvl.pl

TV4 TV 4 Czwórka TVL Odra TV4 TVL Odra, czyli TV Odra Głogów, Legnica, Lubin, poinformowała o zawieszeniu emisji w związku z wyłączeniem nadajników analogowych. Stacja przenosi jednak program do Internetu i czyni starania o wznowienie nadawania programu lokalnego na terenie byłego województwa legnickiego drogą naziemną cyfrową.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Komunikat stacji:

W związku z Ustawą z dnia 30 czerwca 2011 r. o wdrożeniu naziemnej telewizji cyfrowej oraz decyzją koncesjonariusza TV ODRA Polskie Media S.A. - TVL Spółka z o.o. - jako producent programu - informuje, że z dniem 22.04.2013r. zawiesza nadawanie programu telewizyjnego ODRA Głogów, Legnica, Lubin rozpowszechnianego w sposób analogowy drogą rozsiewczą naziemną. Jednocześnie informujemy, że spółka czyni starania o wznowienie nadawania programu lokalnego na terenie byłego województwa legnickiego cyfrowo, drogą rozsiewczą naziemną. W tzw. okresie przejściowym spółka produkować będzie program telewizyjny, emitowany za pośrednictwem Internetu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...