reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PULS 2 pojawi się w przekazie satelitarnym

dodano: 2013-04-26 14:12 | aktualizacja: 2013-04-26 15:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: informacja własna

Puls 2 PULS 2, dostępny w drugim multipleksie (MUX 2) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) i w ofercie operatorów kablowych, być może jeszcze jesienią 2013 roku pojawi się w przekazie satelitarnym - poinformował w wywiadzie dla magazynu SAT Kurier Dariusz Dąbski, prezes i właściciel Telewizji Puls Sp. z o.o., nadawcy kanałów TV Puls i PULS 2.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dariusz Dąbski w wywiadzie dla magazynu SAT Kurier poinformował, iż kanał PULS 2 na pewno znajdzie się w ofercie platform satelitarnych Cyfrowy Polsat i nc+, ale nie wiadomo jeszcze kiedy. Rozmowy na ten temat cały czas trwają. Jednak jest szansa, że PULS 2 pojawi się w przekazie satelitarnym już jesienią 2013 roku. Podkreślił, że aby tak się stało, muszą zadziałać dwa czynniki - opłacalność inwestycji i dobre pozycjonowanie kanału.

- Liczę również na to, że platformy satelitarne będą chciały mieć u siebie wszystkich uczestników rynku, w tym PULS 2, i umieszczą ich na przyzwoitych pozycjach EPG. Uważam, że właściciele platform powinni dać widzom równy dostęp do wszystkich kanałów, tym bardziej, że można je oglądać w ramach naziemnej telewizji cyfrowej - dodał.

Cały wywiad z prezesem Dariuszem Dąbskim będzie można przeczytać w majowym numerze magazynu SAT Kurier.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...