reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PULS 2 pojawi się w przekazie satelitarnym

dodano: 2013-04-26 14:12 | aktualizacja: 2013-04-26 15:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: informacja własna

Puls 2 PULS 2, dostępny w drugim multipleksie (MUX 2) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) i w ofercie operatorów kablowych, być może jeszcze jesienią 2013 roku pojawi się w przekazie satelitarnym - poinformował w wywiadzie dla magazynu SAT Kurier Dariusz Dąbski, prezes i właściciel Telewizji Puls Sp. z o.o., nadawcy kanałów TV Puls i PULS 2.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dariusz Dąbski w wywiadzie dla magazynu SAT Kurier poinformował, iż kanał PULS 2 na pewno znajdzie się w ofercie platform satelitarnych Cyfrowy Polsat i nc+, ale nie wiadomo jeszcze kiedy. Rozmowy na ten temat cały czas trwają. Jednak jest szansa, że PULS 2 pojawi się w przekazie satelitarnym już jesienią 2013 roku. Podkreślił, że aby tak się stało, muszą zadziałać dwa czynniki - opłacalność inwestycji i dobre pozycjonowanie kanału.

- Liczę również na to, że platformy satelitarne będą chciały mieć u siebie wszystkich uczestników rynku, w tym PULS 2, i umieszczą ich na przyzwoitych pozycjach EPG. Uważam, że właściciele platform powinni dać widzom równy dostęp do wszystkich kanałów, tym bardziej, że można je oglądać w ramach naziemnej telewizji cyfrowej - dodał.

Cały wywiad z prezesem Dariuszem Dąbskim będzie można przeczytać w majowym numerze magazynu SAT Kurier.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...