reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Orange TV: „Drogówka” w usłudze VoD

dodano: 2013-04-30 13:16 | aktualizacja: 2013-04-30 13:18
autor: Anita Dąbek | źródło: Orange

Orange Film „Drogówka” Wojciecha Smarzowskiego jest majowym hitem w wideo na życzenie Telewizji Tu i Tam na orange.pl i w usłudze Orange TV. Ten bardzo dobrze przyjęty przez polskich widzów film znajdzie się w ofercie wypożyczalni VoD już od 1 maja. W ofercie będzie dostępny przez 3 miesiące na wyłączność. Wśród wiosennych nowości znajdzie się również na wyłączność najnowsze dzieło Katarzyny Rosłaniec - „Bejbi Blues”. Nie zabraknie też propozycji dla najmłodszych - w ofercie pojawi się zarówno film „Strażnicy marzeń” czy „Delfin Plum”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Drogówka - najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego to historia siedmiu policjantów, których poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.
 
Bejbi Blues - polski film fabularny w reżyserii Katarzyny Rosłaniec opowiada histrię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. Film będzie można obejrzeć już od 23 maja. Na wyłączność w ofercie Orange TV i Telewizji Tu i Tam na wyłączność do 22 sierpnia.
Strażnicy marzeń - to film, który powstał w oparciu o powieść "The Guardians of Childhood" Petera Ramseya. Opowiada ona o nieśmiertelnych strażnikach chroniących dzieci przed siłami zła, którzy od wieków pojawiają się w wyobraźni najmłodszych. Pisarz zajął się również reżyserią całego przedsięwzięcia, wspólnie z Peterem Ramseyem. Obraz "Strażnicy marzeń" pokazuje w zupełnie nowej odsłonie ikony naszego dzieciństwa, takie jak Święty Mikołaj, Wielkanocny Króliczek, Zębowa Wróżka, Piaskowy Dziadek czy Jack Frost. Wszyscy oni łączą siły w walce z nikczemnym straszydłem Pitchem. Film  dostępny już od 6 maja.
 
Delfin Plum - historia sympatycznego delfina świata, który już wkrótce wyruszy razem z przyjaciółmi na poszukiwanie legendarnej wielkiej fali. W trakcie pełnej przygód podmorskiej wyprawy nieustraszony Plum rzuci wyzwanie pewnemu złośliwemu rekinowi i udowodni wszystkim szczurom lądowym, że nie ma jak życie w wielkim błękicie, a prawdziwych przyjaciół poznaje się w wodzie. W telewizji VOD już od 15 maja.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...