reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ile kosztuje dostęp do TV Republika?

dodano: 2013-05-01 20:03 | aktualizacja: 2013-05-02 06:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: TV Republika/Gazeta Polska/niezalezna.pl/satkurier.pl

TV Republika Telewizja Republika 6 maja 2013 roku nadawanie rozpoczyna informacyjno-publicystyczna TV Republika. (więcej tutaj) Piotr Barełkowski, prezes spółki Telewizja Niezależna S.A., nadawcy TV Republika, w rozmowie z tygodnikiem „Gazeta Polska” poinformował, iż abonenci mający dostęp do TV Republika poprzez satelitę lub telewizję kablową nie poniosą za niego żadnych dodatkowych kosztów. - Obecnie dominuje model, zgodnie z którym operatorzy zgodzili się pokrywać w ramach swoich podstawowych pakietów koszty naszej transmisji i w pewnym stopniu dzielić się z nami przychodami - dodał.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Republika znajdzie się w ofercie platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat (więcej tutaj) i w sieciach kablowych (więcej tutaj) - m.in. Toya (więcej tutaj), TK Chopin, TVSM Grudziądz czy TVK Hajnówka. Według nadawcy, na starcie stacja dostępna będzie czterem milionom gospodarstw domowych, a kolejny milion lub dwa może osiągnąć w ciągu miesiąca. Nadawca negocjuje bowiem z kolejnymi operatorami - m.in. sieciami Vectra i UPC Polska. (więcej tutaj)

10 kwietnia 2013 roku stacja rozpoczęła próbną emisję w Internecie (więcej tutaj i tutaj) Dostęp jest obecnie bezpłatny, jednak już wkrótce będzie trzeba za niego zapłacić. Aby mieć dostęp do TV Republika w sieci należy zakupić Kartę Klubu Telewizji Republika. Właśnie rozpoczęła się ich sprzedaż - cena to 138 zł. Za tę kwotę abonenci otrzymają roczny dostęp do wszystkich serwisów wideo TV Republika w Internecie. Co jeszcze daje ta karta? Umożliwia prenumerowanie ze zniżką tygodnika „Gazeta Polska”, dziennika „Gazeta Polska Codziennie”, magazynów „Nowe Państwo” i „Do Rzeczy”, zapewnia zniżki w księgarni „Gazety Polskiej” oraz w niektórych restauracjach.

Jak zamówić kartę i więcej szczegółów na stronie:
http://www.telewizjarepublika.pl/karta.html

TV Republika to nowy kanał informacyjno-publicystyczny. 10 kwietnia 2013 roku stacja rozpoczęła próbną emisję w Internecie (więcej tutaj i tutaj), natomiast 6 maja 2013 roku wystartuje już z regularnym przekazem satelitarnym, kablowym i w sieci. (więcej tutaj) Kanał będzie nadawał 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Przypomnijmy, iż 3 kwietnia 2013 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) przyznała TV Republika koncesję na nadawanie programu o charakterze publicystyczno-informacyjnym. (więcej tutaj) Nadawcą stacji jest spółka Telewizja Niezależna S.A., a dystrybutorem firma Delegata. (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...