reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ATM Grupa realizowała serial „Galeria” bez umowy

dodano: 2013-05-06 10:52
autor: SatExpert | źródło: tvpolsat.info

ATM Grupa ATM Grupa w sprawozdaniu z działalności za 2012 rok poinformowała, że trzecią serię serialu „Galeria” dla Telewizji Polskiej realizowała bez umowy potwierdzonej na piśmie. Spółka twierdzi, że mimo to doszło do zawarcia umowy. TVP ściągnęła jednak serial z anteny i nie pokazała dalszych odcinków.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W listopadzie 2012 roku ATM Grupa rozpoczęła na zlecenie TVP produkcję trzeciego sezonu telenoweliƒ „Galeria”. Zdaniem zarządu ATM Grupy, potwierdzonym opinią radców prawnych spółki oraz zewnętrznej kancelarii prawnej, doszło do zawarcia umowy na produkcję kolejnej serii odcinków serialu. Jednakże do dnia sprawozdania umowa nie została potwierdzona na piśmie. ATM Grupa uspokaja jednak, że do zawarcia umowy w formie pisemnej powinno dojść w ciągu najbliższych tygodni, co potwierdza intencja wyrażona przez zarząd Telewizji Polskiej.

ATM Grupa nie odnotowała więc przychodu z tytułu produkcji serialu. Nie dokonano jednak również odpisu z tytułu tej produkcji na kwotę poniesionych w 2012 roku kosztów.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Osłona LNB Umbrella Heavy Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...

Antena Opticum AX1000+ LTE

Wysokiej jakości telewizyjna antena UHF marki Opticum. Zaprojektowana specjalnie do...

69 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak ścienny 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

55 zł Więcej...
reklama