reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ogniwa i moduły fotowoltaiczne z Mielca

dodano: 2013-05-13 15:11 | aktualizacja: 2013-05-13 18:52
autor: Olaf Skrzypiński | źródło: rzeszow.gazeta.pl

Fabryka PV Firma ML System zainwestuje 16 mln zł w nową halę produkcyjną w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu. Produkcja będzie obejmowała, m.in. moduły i ogniwa fotowoltaiczne. Agencja Rozwoju Przemysłu poinformowała o tym, że firma uzyskała już pozwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej. Spółka kupi działkę i zbuduje na niej halę produkcyjną wraz z zapleczem laboratoryjnym i administracyjnym.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Dnia 10 maja Firma ML SYSTEM podpisała akt notarialny kupna działki należącej do Samorządu Województwa Podkarpackiego  o powierzchni 1,7488 ha położonej w Zaczerniu gm. Trzebownisko na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego "Aeropolis" w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro - Park Mielec.

Nowoczesna hala zostanie wyposażona w maszyny i urządzenia do produkcji ogniw i modułów fotowoltaicznych opartych o własne innowacyjne rozwiązania. Koniec inwestycji planowany jest na koniec 2014 roku. Zatrudnienie ma tam znaleźć około 20 osób.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polski rynek


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...