reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Ogniwa i moduły fotowoltaiczne z Mielca

dodano: 2013-05-13 15:11 | aktualizacja: 2013-05-13 18:52
autor: Olaf Skrzypiński | źródło: rzeszow.gazeta.pl

Fabryka PV Firma ML System zainwestuje 16 mln zł w nową halę produkcyjną w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu. Produkcja będzie obejmowała, m.in. moduły i ogniwa fotowoltaiczne. Agencja Rozwoju Przemysłu poinformowała o tym, że firma uzyskała już pozwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej. Spółka kupi działkę i zbuduje na niej halę produkcyjną wraz z zapleczem laboratoryjnym i administracyjnym.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Dnia 10 maja Firma ML SYSTEM podpisała akt notarialny kupna działki należącej do Samorządu Województwa Podkarpackiego  o powierzchni 1,7488 ha położonej w Zaczerniu gm. Trzebownisko na terenie Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego "Aeropolis" w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro - Park Mielec.

Nowoczesna hala zostanie wyposażona w maszyny i urządzenia do produkcji ogniw i modułów fotowoltaicznych opartych o własne innowacyjne rozwiązania. Koniec inwestycji planowany jest na koniec 2014 roku. Zatrudnienie ma tam znaleźć około 20 osób.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polski rynek


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...