reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Czerwcowe premiery w kanałach Polsat Viasat

dodano: 2013-05-16 10:49 | aktualizacja: 2013-05-16 10:54
autor: Anita Dąbek | źródło: Viasat Polsat

Polsat Viasat Explorer Viasat Polsat przedstawia najnowsze programy, których premiery będą miały miejsce już w czerwcu, tylko w kanałach Polsat Viasat: „Ekstremalna RPA”, „Starożytny Egipt: życie i śmierć w Dolinie Królów” i „Zoo” Sezon 12.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ekstremalna RPA - Premiera na Polsat Viasat Explorer

Łowca przygód Charley Boorman ponownie łączy siły z producentem i reżyserem Russem Malkinem, by udokumentować niesamowitą wyprawę motocyklową. Tym razem ich podróż rozpoczyna się na południowym wybrzeżu kontynentu afrykańskiego. Następnie przenosi się w głąb lądu, przy granicy Republiki Południowej Afryki z Mozambikiem, Botswaną i Namibią, by dotrzeć do zachodniej części wybrzeża kontynentu i zatoczyć koło wieńczące wyprawę przez RPA. Przygotujcie się na 10,000 km jazdy z mnóstwem niesamowitych przygód!
Wtorek 4-9 czerwca o 21:30

Starożytny Egipt: życie i śmierć w Dolinie Królów - Premiera na Polsat Viasat History

Pomimo, iż jest to najpopularniejsza cywilizacja w historii świata, którą udokumentowano i wielokrotnie omówiono w różnego rodzaju programach, dopiero to niecodzienne podejście do starożytnego Egiptu w prezentowanej serii– przedstawia tę tematykę w zupełnie innym świetle. Ekscentryczna egiptolożka Dr. Joanne Fletcher postanawia poznać prawdę o zwykłych mieszkańcach starożytnego Egiptu, na przykładzie analizy codziennego życia pewnej pary: architekta Kha i jego żony Meryt. Rezultaty swoich dociekań opiera na badaniach ich mumii oraz pozostawionych przy nich rzeczy.
Niedziela 16 I 23 czerwca o 20:00

Zoo Sezon 12 - Premiera na Polsat Viasat Nature

Wielokrotnie nagradzana, nowozelandzka seria filmów dokumentalnych dla całej rodziny powraca w 12 sezonie! Czekają na was nowe, niesamowite  sekrety zwierząt i  jeszcze więcej fascynujących  gatunków. Serial „Zoo” zabierze Was na zaplecze ogrodu zoologicznego w Auckland, gdzie od kulis poznacie zaskakujące historie mieszkających tam zwierząt i ich opiekunów. Przed wami  sekrety nowych narodzin, walki o pożywienie, zmagania się z chorobami, a nawet  rytuałów godowych zwierząt. Zespół filmowy, który dokumentuje życie mieszkańców Zoo nie tylko spędza z nimi 24 godziny na dobę, ale podąża też za opiekunami poszczególnych zwierząt nawet za ocean!
Od poniedziałku do piątku między 24 – 28 czerwca o 14:30


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...